Побудувати на заміській ділянці капітальну споруду

Сьогодні все більша кількість городян прагне вирватися з міської суєти на природу. Ідеальний варіант для повноцінного відпочинку за містом - дача. А який дачну ділянку без лазні? Баню на дачній ділянці можна або побудувати, або привезти і встановити вже готове споруда.

Якщо ви вирішили побудувати на заміській ділянці капітальну споруду, будьте готові до того, що для зведення такої лазні вам належить витратити багато часу і коштів. Побудувати капітальну баню неможливо без спеціальних знань, тому тут не обійтися без допомоги фахівців. Збираючись будувати баню, ви маєте можливість як замовити індивідуальний проект, так і скористатися вже готовими типовими. Сьогодні найбільш затребувані два види капітальних лазень - брусові і каркасні, для будівництва яких використовуються різні матеріали. Благо, сьогодні існує безліч магазинів, в тому числі і онлайн, в асортименті яких присутні такі необхідні для будівництва лазні матеріали, як брус, камінь, цегла, глина, труба профільна, пісок та інше.

Для зведення капітальної лазні обов'язково необхідний фундамент. Ви можете звести баню як окремо від головної дачної забудови, так і безпосередньо примикає до дачного будиночка. Як правило, будь-яка лазня складається з двох приміщень - кімнати, де можна переодягтися (передбанника) і власне парилки. Залежно від ваших побажань, можна спроектувати і побудувати додаткові приміщення, наприклад, басейн, душову кімнату, більярдну та інші.

Але якщо вам лазня потрібна вже зараз, найкращий варіант - мобільна готова конструкція. Для її виготовлення теж використовують такий будівельний матеріал, як брус. Брус настільки важливий для зведення лазень, як, наприклад, балка двотаврова для будівництва мостів і перекриттів. Мобільні лазні зручні тим, що для їх встановлення не потрібно фундамент. А, в разі необхідності, їх можна пересунути на інше місце або легко продати. Готова лазня обладнана баком для води, піччю, електрикою.

Правда, є одне маленьке «але». Такі споруди, як правило, мають невеликі розміри, що обумовлено особливостями їх перевезення. Якщо для вас не настільки важливий розмір, такі лазні відмінно підійдуть для прийняття водних процедур невеликої сім'єю або компанією.

Яку лазню звести на дачній ділянці - капітальну або мобільну - вибір завжди залишається за вами. Не сумніваємося, що, зваживши всі «за» і «проти», ви виберете найбільш оптимальний варіант.

Похожие страницы: