Двоповерхова баня - поєднання житлової площі та лазні

Звикнувши економити землю в місті за рахунок багатоповерхового будівництва, архітектори пропонують використовувати ці ж методи економії і в приватному будівництві. Давно стали звичними двох і навіть триповерхові індивідуальні котеджі, цим шляхом пішли і інші приміщення. Зовсім не рідкість гаражі з надбудовою. Нікого не дивують і двоповерхові лазні, які поєднують в собі функції лазні і будиночки для гостей.


Проекти споруди бань в два поверхи

Багатоповерхові проекти споруди бань бувають в два чи півтора поверху. Другий варіант виходить при високому даху, коли площа другого поверху в два рази менше першого. Але частіше використовуються проекти з повномірним другим поверхом. Такі лазні можуть мати в основі, як маленькі, так і великі розміри. Навіть найменша площа дозволяє розмістити нагорі кімнату для гостей, спальну або літній варіант житлової неопалюваній кімнати. Сходи на другий поверх у пропонованих проектах можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми. Зручність такого другого поверху не підлягає сумніву ні для гостей, ні для самих господарів. Добре, коли після баньки йти нікуди не потрібно, а прямо на місці є зручні умови і для людини напідпитку, і для закоханої парочки.


Проект будівлі лазні в двоповерховому варіанті

Найпопулярніший проект будівлі лазні відрізняється витонченим зовнішнім виглядом і зручним пристроєм. Парна і кімната відпочинку оброблені вагонкою поверх зрубу. Кімната відпочинку має велике вікно, яке зазвичай на ділянці виходить в сад, щоб з одного сторони не потрапити на очі сусідам в самому банному вигляді, а з іншого боку, дає можливість милуватися садом, який гарний в будь-який час року. Вікно в парній знаходиться під самою стелею, даючи світло, але створюючи холодного острівця в гарячому просторі парної. Вікно на другому поверсі невелике, щоб не заважати можливості установки меблів, але цілком достатня для гарного освітлення
Проекти рубаних лазень також можливі у висоту

кращий проект рубаною лазні Незважаючи на те, що зруби в основному використовуються для будівництва одноповерхових будівель, бувають винятки і проекти рубаних лазень підкорюють висоту. Особливості таких проектів у тому, що вони вимагають додаткового зміцнення фундаменту і будуються з урахуванням більшої ваги стіни. Такі двоповерхові рубані лазні нагадують казкові тереми, особливо якщо їх прикрасити ганком і терасою з відшліфованого кругляка. Якщо можливий і доступний проект двоповерхової лазні великих розмірів, то в ньому додатково розміщується басейн, а на другому поверсі можлива установка більярду.
Проект рубаною лазні

Кожен, кого зацікавив проект рубаною лазні, повинен запастися терпінням, адже таку лазню за кілька днів не побудуєш. Дерево - матеріал живий, він постійно росте і видозмінюється за життя, зрубане дерево також не залишається незмінним. У ході сушіння відбувається зміна товщини колоди, поступово втрачає вологу, при цьому може змінитися форма дерева, його іноді веде в бік, іноді перекручує. Тому після встановлення фундаменту, і вигонки зрубу обов'язково передбачений період спокою для усадки всієї будови. За цей час деревина прийме свої остаточні розміри і форму. І тільки після цього, можна встановлювати вікна, двері, дах і проводити внутрішню обробку лазні.
Проект 2 поверхової лазні - перспективний варіант

безкоштовні проекти 2 поверхових лазень Людині доводиться економити час, гроші, простір. Коли вибирається проект 2 поверхової лазні - то одночасно економиться все, а в першу чергу площа земельної простору, яка на відміну від часу і грошей змінюється і приростає рідко. Тому, коли будується двоповерховий будинок, то і лазня повинна йому відповідати. Проект двоповерхової лазні це два рішення одночасно. На першому поверсі розташовується лазня, а на другому те приміщення, для якого не знайшлося місця в основній будівлі житлового будинку. Це може бути кімната для проживання гостей, чайна або столова кімната для проведення прийомів, майстерня для улюблених занять членів сім'ї (художня, столярна, для вирощування розсади, зберігання колекцій), склад для рідко використовуваних речей, комора для запасів, а також для будь-якого іншого застосування.
Проекти 2 поверхових лазень

Проекти 2 поверхових лазень мають свою особливу специфіку. Таке будівля не сховаєш в городі, його не можна зробити невидимим або мало помітним. Тому вимоги до його естетичному оформленню пред'являються високі. Двоповерхова лазня повинна виписуватися в загальний ландшафтний дизайн з одного боку і відповідати стилю основних будівель з іншого. Це не означає, що лазня повинна повністю копіювати архітектуру будинку або котеджу. Двоповерхова лазня повинна бути виконана на тому ж якісному і стилістичному рівні, що і будинок з бруса, навіть якщо їх будівництво велося з різних матеріалів...

Похожие страницы: