Варіанти обробки дачних будинків

Цілком може бути так, що ваш дачний будинок дістанеться у спадок вашим дітям і навіть онукам. Тому потрібно, щоб його обробка була міцною, комфортною і довговічною.

Варто відзначити, що для дачних будинків, як і для міських багатоповерхівок, потрібно усадка, яка відбувається приблизно за рік після того, як будинок був закінчений.

Оздоблення дачних будинків - це дуже відповідальний етап, оскільки саме він впливає на те, як в подальшому буде виглядати заміський будинок. Правда, перед тим, як приступати до обробки, слід почекати деякий час для того, щоб основний будівельний матеріал зміг закріпитися. Зазвичай на це йде трохи менше місяця. Цього часу вистачає на те, щоб розчин зміг набрати 75-ти відсоткову міцність. Решта 25 відсотків він набере в наступні роки. У тому випадку, якщо ви хочете зробити це набагато швидше, то ми не рекомендуємо цього робити, так як в подальшому ви повчіть велика кількість тріщин і всі роботи з оздоблення підуть нанівець.

Зовнішня обробка дачних будинків рясніє розмаїттям. Вона може виконуватися у вигляді імітації брусів, імітації колод, вінілом, каменем, фаготом або плиткою. Часто останнім часом зустрічається обробка Faxverk. У тому випадку, якщо ви утеплили свій будинок, то не забувайте про те, що між утеплювачем і зовнішньою обробкою повинен бути шар повітря.

Оздоблення деревом

Якщо ви хочете обробити свій будинок натуральним деревом, то це дуже дороге задоволення, крім цього за нею потрібно постійно доглядати. Дерево потрібно буде обробити фарбою або лаком, щоб захистити його від атмосферних опадів.

Ще один варіант обробки деревом - це імітація брусом. Даний спосіб обробки може створити враження того, що будинок зроблений зі справжнього деревного масиву. У такій обробці є один істотний плюс - дошки не будуть пересихати і розтріскуватися як справжній брус.

Існує ще й стиль Block - house, який також імітує будинок, зроблений з колод. Правда, в цьому випадку є суттєва відмінність, яка полягає в тому, що відсутні випуски і кут робиться впритул. При цьому кут покривають з торцевого боку спеціальною дошкою, не дивлячись на те, що, як правило, такі будинки отже закриті з кутів, що запобігає згубний вплив води на колоди.

Інші види обробки

Крім імітації під дерева зустрічається і штукатурка стін. Це найпростіший і відносно недорогий спосіб обробки дачних будинків. Все що потрібно зробити в даному випадку - це покрити несучі стіни грунтом і нанести штукатурку. Єдине на що потрібно звернути увагу, так це на те, щоб грунт просочив всю поверхню. Завершальний етап - це нанесення фарби на штукатурку.

Також красиво виглядає цоколь, прикрашений морськими камінням.

сайдинг

Останнім часом дуже актуальна обробка сайдингом. Даний матеріал з'явився на просторах нашої країни не дуже давно, однак, багато розвинених країн вже понад півстоліття використовують його. Що не дивно, так як цей матеріал універсальний, невибагливий і функціональний. Крім цього, сайдинг має широку кольорову гаму, яка дозволяє втілити в життя будь колірні рішення в обробці дачного будинку.

До переваг даного матеріалу відноситься і те, що сайдингові панелі мають спеціальні перфоровані отвори, завдяки яким забезпечується нормальна циркуляція повітря. Також використання сайдинга дозволить уникнути таких робіт, як фарбування стін, обробка протигрибковими засобами та інших профілактичних заходів. А якщо враховувати гарантію, яка становить приблизно 20 років, то можна не сумніватися в довговічності даного матеріалу.

Похожие страницы: