Дерев'яно Каркасна Технологія Будівництва

Каркасний будинок - це наша спеціалізація, і ми готові детально розповісти Вам про те, що таке каркасні будинок і як його побудувати.

 
Велику популярність каркасні будинки набули завдяки своїм перевагам, таким як: придатні для постійного проживання, можливі практично будь-які архітектурні задуми, екологічні, швидкобудуюємі, економічні.
 

Зараз такі будинки прийнято називати будинками за канадською технологією.

 

Спочатку каркасна технологія будівництва не створює враження надійного і міцного будинку.Але це тільки перше враження. У даний момент майже 80% заміського житла зводиться саме за каркасною технологією і служить не одне десятиліття.Тут запорукою надійного продукту є використання якісних матеріалів і виконання робіт в суворій відповідності з технологією.Елементи каркасного будинку є багатошарові конструкції.

 

Технологія складання каркасних будинків чітко налагоджена й має певну послідовність.Сам несучий каркас виконується з дерев'яних елементів: стійки, балки, колони, підкоси, крокви.

 

Елементи розташовуються на певній відстані один від одного, а простір між ними заповнюється ефективними утеплювачами.Як утеплювач ми використовуємо мінеральну плиту, на основі базальтового волокна - це сучасний, екологічно безпечний, негорючий і довговічний матеріал, який добре зарекомендував себе в каркасному житловому будівництві.

Такі утеплюючі матеріали, втім, як і дерев'яні елементи повинні бути захищені від негативного впливу зовнішнього середовища.Тому зібрані і утеплені елементи захищають пароізоляційними мембранами.Вони надійно захищають каркас від впливу вологи.  

Для ефективного видалення вологи з поверхні мембран необхідно забезпечити хорошу вентиляцію.Саме тому дуже важливо забезпечити необхідний зазор між основним каркасом і обшивкою будинку.Цього можна домогтися за допомогою монтажу рейок певної товщини, а вже після можна монтувати обшивку майбутнього будинку.Таким чином, ми домагаємося конструкції вентильованого фасаду - це сучасна і надійна технологія.Не варто забувати про те, що зовнішня і внутрішня обшивка будинку не тільки виконують захисну і декоративну функцію, але і збільшують жорсткість всього будинку в цілому, а також підвищують шумоізоляцію.

 

Особливу увагу хочеться приділити саме обшивці будинку, а саме її різноманіттю і можливості комбінувати абсолютно різні матеріали, втілюючи свої архітектурні задумки.

 

Обробка може бути виконана з широко поширених дерев'яних матеріалів, таких як: вагонка, імітація бруса, блокхаус.Також можливо використовувати різні види сайдингу, клінкерні панелі і навіть натуральний камінь.

Похожие страницы: