Будівництво каркасних будинків складається з декількох етапів i газоблоки

Починається будівництво з підготовки проекту майбутнього будинку. Для цього можна або вибрати готовий базовий проект і внести до нього необхідні зміни, або створити свій індивідуальний проект. Для панельно-каркасної технології немає обмежень архітектурних форм, тому вона дозволяє створити будинок своєї мрії. Важливий момент в проектуванні - наявність інженерних комунікацій на передбачуваному місці будівництва. Важливо детально продумати всі нюанси майбутнього будинку, оскільки від цього залежить, як швидко і наскільки якісно він буде зведений.

Будівництво панельно-каркасних будинків вимагає великої точності при підготовці та погодженні кошторису. У ній потрібно максимально точно вказати всі нюанси і деталі, аж до оздоблювальних матеріалів, деталей інтер'єру і сантехніки. Чим ретельніше складено кошторис, тим менше витрат буде потрібно згодом.

Будівництво панельно-каркасного будинку починається з фундаменту. Компанія-забудовник проводить вишукувальні роботи на передбачуваному місці будівництва для того, щоб визначити тип грунтів. Кращим є фундамент палі, який не вимагає використання важкої будівельної техніки.


Будинок на місце будівництва прибуває з заводу у вигляді готового домокомплект. Збірка здійснюється вручну. Застосування важкої техніки для збірки не потрібно. Важливо відзначити і відсутність будівельного сміття, оскільки немає необхідності проводити обробку деталей і комплектуючих. Зводити панельно-каркасні будинки можна в будь-який час року.

Панельно-каркасні будинки мають високі теплозберігаючі характеристики і не вимагають додаткового обігріву. Однак про опалення такого будинку варто задуматися ще на стадії проектування і визначити, який вид і джерело опалення використовуватиметься - від цих чинників залежить необхідність додаткових приміщень у будинку, а також обладнання спеціальної системи воздуходувов і т.д.

Похожие страницы: