Купівля та будівництво будинків з оциліндрованих колод

Дерев'яне домобудівництво останнім часом користується широкою популярністю. Але як правильно визначити вартість дерев'яного будинку?

Дерев'яне домобудівництво останнім часом користується широкою популярністю. Власники заміських ділянок все частіше прагнуть купити будинок з колоди або побудувати його за типовим проектом. Багато замовляють індивідуальне проектування дерев'яного будинку відповідно до власних побажань і особливостями ділянки.

Як матеріал для зведення степ застосовується в основному оциліндрованої колоди. Компанії, заготовляли будівельний матеріал для дерев'яного домобудівництва, використовують тільки якісну деревину цінних порід, проводять ретельний відбір колод і піддають їх серйозній обробці. Деревообробні процедури сьогодні проводяться за найсучаснішими технологіями, але традиції, що прийшли з старовини, також мають місце в процесі обробки колод.


Особливе значення має правильне просушування колод. Крім цього, дерево просочують спеціальними хімічними речовинами, які перешкоджають гниттю дерева, впливу цвілі і грибка, древоточащіх шкідливих комах.

Щоб визначити, скільки буде коштувати дерев'яний будинок під ключ, потрібно провести приблизний розрахунок за спеціальною програмою. Такі програми є на сайтах, що пропонують будівництво та продаж дерев'яних будинків. Кінцева сума складається з багатьох показників - діаметр застосовуваних колод, розмір приміщення, кількість кімнат, прибудов, поверхів, наявність мансарди. Враховуються також типи деревини, розмір і вид фундаменту, індивідуальні особливості процесу будівництва в конкретній місцевості, вид обраної покрівлі, вартість внутрішніх опоряджувальних робіт у приміщенні, підключення комунікацій.

До цих витрат додається вартість послуг геодезистів та фахівців з інженерних вишукувань, проектувальників. Така калькуляція на будівництво будинку вважається початковим варіантом і може бути змінена в процесі проведення будівельних робіт, якщо виникнуть непередбачені витрати. На кожне індивідуальне будівництво виробляються індивідуальні розрахунки. Мають значення також якість використовуваних в будівництві нерудних матеріалів - піску кар'єрного, намивного піску і т.д. Щебінь, цемент різних категорій теж мають різну вартість.

Похожие страницы: