Будівництво канадських будинків «під ключ»

Набирає обертів за популярністю канадська технологія набуває все більшого поширення. Адже наш клімат дуже схожий з канадським, тому дані методи зведення будинків для нашої смуги відмінно підходять. З причини ряду істотних переваг, дана технологія стрімко розвивається і виступає як найбільш оптимальне рішення будівельних проблем для країни з суворим кліматом, як наш. Будівництво канадських будинків дозволяє отримати сучасне, комфортабельне і доступне за ціною житло.
Основні переваги
Можливість будувати такі будинки круглий рік;
Енергоефективність будинку дозволяє скоротити витрати на 45-50%;
Не потрібно облаштування грунтовного фундаменту;
Мінімальні трудовитрати;
Вартість, незрівнянна зі зведенням цегляних або інших кам'яних будинків. При цьому експлуатаційні характеристики будинків, побудованих за канадською технологією, набагато вище.
Будівництво «під ключ» і його особливості
Строітельство канадських будинків вважається найшвидшим за швидкістю їх зведення. Зверніть увагу, що будинок площею в 200 кв. м. можна звести всього за 2 місяці. Ця швидкість пояснюється тим, що збірка будинку проводиться з вже готових елементів. Так будівництво починається з доставки контейнерів до місця зведення будинку, і відразу після їх розпакування здійснюється складання конструкції. Важливою перевагою збірки конструкції будинку є відсутність потреби у важкій техніці. Всі елементи встановлюються вручну. Що також позначається на підсумковій вартості будинку.


Так як будівництво канадських будинків здійснюється з екологічних матеріалів, чиї теплоізоляційні властивості відрізняються особливою ефективністю для малого будівництва, то подальше облаштування опалювальної системи потребують менших витрат. Важливий момент - будинок прогрівається всього за кілька годин. Порівняйте - цегляний будинок прогрівається за декілька днів. Матеріали, застосовувані будівництва для канадських будинків, краще утримують тепло, тому зниження витрат на опалення в подальшій експлуатації будинку очевидні.
Каркасна конструкція майбутнього будинку, яка лежить в основі будівництва, припускає можливість отримання будь-якої архітектурної конфігурації. Будівництво «під ключ» починається з вибору проекту будинку. Більшість типових (готових) проектів для даної технології спроектовані таким чином, щоб усередині будинку було досить багато вільного простору. При необхідності проект може бути виконаний під замовлення. Вільне планування дає достатньо свободи дій для створення власного стилю інтер'єру. Якщо ви вибрали який-небудь проект, то надалі вам не вдасться зробити перепланування будинку, так як це може призвести до порушення міцності каркаса і подальшому його руйнування. Звертаємо увагу, що ви повинні відразу вибрати проект, який відповідає всім вашим запитам.
Етапи будівництва «під ключ»
Строітельство канадських будинків «під ключ» включає в себе також облаштування фундаменту, покрівлі, а також проектування і монтаж комунікацій, внутрішню і зовнішню обробку будинку.
Важливим етапом зведення канадського будинку є створення вітрового захисту і захисту будови від попадання вологи. Це досягається шляхом використання сучасних матеріалів. Якщо матеріали не захистити від вологи, то 85% вологості забезпечать активний розвиток цвілі і грибкових наростів, будинок прийде в непридатність. Саме тому облаштовується вентиляція. Крім того, каркас обшивається пароізоляційні матеріалами, що також дозволяє уникнути парникового ефекту всередині каркасної конструкції.

Похожие страницы: