Альтернатива цегельним будинкам

Сучасні будівельники все частіше і частіше замість звичного цегли використовують будівельні блоки при зведенні заміських будинків. Це пояснюється тим, що дані будматеріали володіють незаперечною рядом переваг, через що дозволяють скоротити терміни зведення будинку, але при цьому за своєю якістю він не буде сильно відрізнятися від будинку, побудованого з інших матеріалів. Компанія «Бетон-Центр» реалізує широкий асортимент блоків, використовуваних при будівництві, докладніше оглянути які можна тут, і ознайомитися з усіма їх технічними характеристиками.

Раніше при будівництві найчастіше використовувався цегла, проте з плином часу багато що змінилося, і сьогодні вже мало хто з майбутніх власників будинків звертається за будівництвом цегляного будинку. По-перше, це набагато довше за часом, по-друге цегла як сам по собі будівельний матеріал дорожче. І по-третє, сьогодні є можливість отримати якісний будинок з будматеріалів, альтернативних цеглі.

Чому будівельні блоки так популярні?

Своє широке застосування будівельні блоки отримали, бо мають незаперечний ряд переваг, до числа яких можна віднести наступні:

За вагою будівельні блоки помітно легше цегли, а значить, продуктивність буде набагато вище;

Виробники блоків не дарма створюють їх з пористою структурою. Такий спосіб дозволяє забезпечити в будинку надійну теплоізоляцію;

Для зчеплення блоків між собою потрібно тонкий шар розчину, отже, вже на ньому можна заощадити;

Короткі терміни зведення будинків. Розміри одного цегли і одного будівельного блоку непорівнянні. Тому будувати будинки з блоків буде набагато швидше, ніж побудувати цегельний будинок;

Висока міцність даних матеріалів дозволяє встановлювати їх і в якості несучих конструкцій. На практиці доведено, що вони добре справляються з поставленим навантаженням.

Перед будівництвом будинку, кожен замовник сам визначає ту різновид будівельного блоку, яку він бажає використовувати для свого житлового приміщення. Це можуть бути газосиликатні, газобетонні, керамзитобетонні або прості бетонні блоки. Кожен тип має свої відмінні риси, але одночасно з цим є якісним і надійним матеріалом для будівництва нових малоповерхових об'єктів, придатних для повноцінної і комфортного життя в них.

Похожие страницы: