Канадська Каркасна Технологія Будівництва Будинків

Канадські каркасні будинки - походження технології будівництва

 

Дізнавшись, що каркасний будинок «канадський», закономірно думати, що технологія будівництва швидкомонтованих каркасних будинків придумана в Канаді.Але ні, не все так просто.

 

Насправді будівництво будинків за канадською технологією зароджувалося в Європі (найбільший внесок у швидке за будівництво зробили німці - вони прибрали безліч недоліків первісної технології).Пізніше, в епоху колонізації, європейці привезли і стали будувати швидкобудуюємі каркасні будинки в Америці (де дана технологія була вдосконалена і активно використовується донині).

 

Повернення цієї технології швидкомонтованих каркасних будинків в Європу сталося зовсім недавно, на стику 20 і 21 століття.Канадські каркасні будинки отримали цю назву через те, що в Росію ця технологія була привезена саме з Канади.

 

Треба сказати, що перше знайомство росіян з бистровозводімимі будинками було невдалим.Будинок з панелей, який вдалося реалізувати силами некваліфікованих будівельників (називався він тоді «фінським») не відрізнявся ні надійністю, ні якістю теплоізоляції.Лише з приходом якісних технологій і навчених фахівців стало можливим висококласне будівництво будинків за канадською технологією.

 

Швидкомонтовані будинки сьогодні

 

На сьогоднішній день будівля знаходиться канадською технологією - це тонкий науки.Особливо важливі при швидкомонтованих будівництва проектні роботи і виробництво елементів, з яких надалі будуть монтувати будинок.

Похожие страницы: