Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео

Выход всегда найдется. Такой альтернативой будет строительство каркасной бани своими руками. Ну и пускай каркасная. Ее эксплуатационные характеристики не уступают характеристикам деревянной или шлакоблочной, а финансовые затраты намного ниже. Izdavna dobrotnye і теплі ванни vozvodili від derevânnogo Брюса.Така технологія будівництва, можна сказати, перевірена століттями.

 

Але в наш час побудувати рубану лазню - дороге задоволення, і не всім доступно.Хотілося б також відзначити, що лазня з бруса прогрівається досить довго, в сильний мороз, щоб повністю її протопити необхідно приблизно 6 годин.

 

А якщо є які не будь інші альтернативні, бюджетні варіанти, адже баньку на ділянці заміського будинку або дачі мати хочеться?

Будівництво каркасної лазні своїми руками

 

Розглянемо один з багатьох варіантів будівництва каркасної лазні.Зауважу, при однакових площах і потужності грубки для лазні, наша каркасна лазня виявляється більш економічною, ніж дерев'яна або цегляна лазня.Головне, щоб при її будівництві суворо дотримувалася технологія, в цьому випадку і пар буде легким і віником «счерпавшей» пар буде зручніше.

Технология строительства каркасной бани Матеріали необхідні для будівництва каркасної лазні

 

З назви самої лазні слід, що конструкція повинна мати в першу чергу каркас, який зазвичай виготовляється з дерев'яного бруса розмірами 50х100мм.Між внутрішньою і зовнішньою обшивками застосовується для утеплення скловолокно, або ж мінеральна вата, така як URSA 100 мм.Теплопровідність даних матеріалів, в три рази нижче, ніж у дерева, і вони по праву вважаються кращими теплоізоляційними матеріалами.Також буде потрібно якісна паро-та гідроізоляція.

 

Каркас зсередини і зовні обшивається сучасним листовим матеріалом - ЦСП або OSB, які завдяки своїй негорючості і водостійкості ідеально підходять для облицювання.Внутрішнє облицювання виконується вагонкою, а зовнішня блок-хаусом, це надає будові колорит і видимість дерев'яного зрубу.Ще для гідроізоляції потрібно руберойд. Само собою, пам'ятаємо про кріпильний матеріал. Також буде необхідна цегла, щоб звести всередині, на місці перебування печі, захисний екран.З матеріалом все з'ясували, тепер можемо починати будівництво каркасної лазні своїми руками.

Похожие страницы: