Опалення та обігрів каркасного будинку

Найбільш затребуваним варіантом заміського будинку є каркасні будинки. Це обумовлено тим, що в процесі будівництва використовуються недорогі, але якісні матеріали, що зрештою дозволяє непогано заощадити.
У каркасному будинку, як і в будь-якому іншому, може бути присутнім електрика, каналізація, газ та опалення. Поговоримо про опалення каркасного будинку.
Способи опалення каркасного будинку
В даний час експерти виділили три головних способи обігріву каркасного будинку.
Газове опалення
Це один з найпопулярніших способів обігріву заміських будинків, особливо каркасних. У всі часи газовий котел виступав, як надійний спосіб отримання тепла. На жаль, для того щоб провести газ в заміський будинок потрібно кілька місяців, так як оформлення документів, звернення в різні інстанції займає чимало часу. Крім того, якщо Ви отримали дозвіл, потрібно спеціальне обладнання, яке використовують для опалення будинку. Такі роботи сильно б'ють по кишені. Зрештою, установка газового опалення влетить у копієчку - Ви витратите 10-15 тисяч доларів.
Каміни і печі
Споконвіку в російській будинку обов'язково присутня піч. Вона вважається головним атрибутом комфортного будинку.
Для будівництва якісної печі доведеться серйозно витратитися - близько 7000 доларів. Якщо Ви володієте великою сумою грошей, то чому б не вибрати саме цей варіант. У багатьох каркасних будинках можна побачити печі, які, швидше за все, виступають в якості головного елемента традиційного російського стилю. На жаль, печі - це нерентабельний джерело тепла для каркасного будинку, так як для неї потрібні дрова, що передбачає додаткові витрати.
Інша справа якщо мова йде про каміні. Він створює незабутню атмосферу затишку, естетики і романтики. Хоча камін не настільки ефективний, як газове опалення. До того ж, знову будуть потрібні витрати на паливо.
Безумовно, якщо Ви проживаєте в населеному пункті, де часто бувають перепади з електрикою, то піч або камін буде найоптимальнішим варіантом для обігріву житла.

Електричне опалення
Такий вид опалення каркасного будинку передбачає використання інфрачервоних плеточних покриттів або конвекторних обігрівачів. Останній варіант ідеально підходить для кімнат з невеликою площею (він здатний опалювати не більше 20 квадратних метрів). При цьому вартість обладнання і витрати на електроенергію не всім доступні. Середня вартість одного конвекторного обігрівача складає 4-5 тисяч рублів.
Для електричного опалення каркасного будинку також можуть бути використані інфрачервоні підлоги. Їх вартість на 1 квадратний метр покриття обходиться в 40 доларів. Якщо буде потрібно обігріти кімнату, яка займає 20 квадратів, то достатньо всього 10-15 метрів інфрачервоного статі. При цьому Ви можете укласти покриття тільки в тих місцях, де це необхідно. Такий вид обігрівача легко встановити в будь-якому вигляді приміщення під ковролін, лінолеум або ламінат. Це є величезним плюсом в порівнянні з іншими способами опалення.
Таким чином, опалення каркасного будинку здійснюється різними способами. Ви можете використовувати газовий котел, печі, каміни, інфрачервоне покриття, конвекторні обігрівачі. У місцях, які віддалені від населених пунктів, найкраще використовувати каміни і печі, а в більш цивілізованих населених пунктах переважні інфрачервоні покриття. У будь-якому випадку, якщо ви хочете жити в будинку постійно, не потрібно економити на теплі і комфорті.

Похожие страницы: