5 важливих справ, які потрібно виконати до переїзду

Ви купили або зняли квартиру? Вітаємо - вас чекає переїзд, а значить, нова робота і новий клопіт. За упаковкою речей і перевезенням коробок не забудьте про дрібниці, які зроблять ваше життя в новому будинку набагато приємніше. Деякі з цих справ краще виконати заздалегідь.

На сайте intergal-bud.com.ua/ua вы сможете выбрать квартиру в новостройке, которая находится в хорошем районе.

Отже, неважливо, в'їхали ви в орендоване житло або купили квартиру на вторинному ринку, не забудьте про наступне ...

1. Проведіть прибирання зі стелі до підлоги

Займіться глобальної прибиранням, поки ви ще не завезли в будинок власні меблі і речі. Так в квартирі буде все на виду. Протріть вікна і стіни, буфети і шафи, світильники і побутові прилади, які залишилися від минулих мешканців. Перша прибирання повинна бути найретельнішій. Якщо в будинку залишилися килими, викличте клінінгову компанію, щоб вони провели чистку паром.

2. Змініть замки

Не забудьте про безпеку свого будинку. Невідомо, у скількох людей насправді є ключі від вашої нової квартири, так що змінити замок ніколи не буде зайвим. Якщо новий замок зіпсує вигляд вхідних дверей, то залиште красиву зовнішню частину і замініть тільки внутрішній механізм.

3. Перевірте водопровідні та електричні системи

Стан труб, кранів і електропроводки слід перевіряти ще перед тим як підписувати договір оренди або купівлі-продажу. А після в'їзду залишається тільки зорієнтуватися на місцевості: перевірити, де знаходиться електричний щит, де перекривається вода. Дізнайтеся телефони місцевих служб, на випадок якщо потрібно буде перекрити воду або відключити електрику при ремонті. Вам дуже допоможе в майбутньому, якщо ви промаркіруете вимикачі і пробки в електрощиті: це питання не тільки безпеки, але і економії часу.

4. Примусьте непрошених мешканців з'їхати

Перевірте, чи не живе хтось в квартирі крім вас. Миші, щури, таргани, мурашки та інші комахи повинні забратися до того, як ви оселитеся в новому будинку. У вас є досвід в боротьбі з шкідниками? Беріться за справу і привозите свої речі в уже чисту квартиру. Проблема набула загрозливих масштабів? Викликайте професіоналів! Не сподівайтеся: ця неприємність сама не розсмокчеться. Чим раніше ви з нею впораєтеся, тим більше заощадите часу і грошей.

5. Заздалегідь підключіть телефон і інтернет

Переїзд все одно що пожежа, але в ваших силах зберегти хоча б деякі ознаки комфортного життя. Підключіть телефон, інтернет, кабельне телебачення заздалегідь. По-перше, ви не пропустите улюблених серіалів. По-друге - зможете більш оперативно викликати служби побуту і замовити в інтернет-магазинах все, чого не вистачає для ремонту.

Похожие страницы: