Безпека в новобудові

При будівництві новобудови обов'язково повинні враховуватися правила безпеки. Які існують охоронні системи і який набір опцій вони нам пропонують?

Купить квартиру в новостройке по отличной цене вы можете на semycvit.com/, тут представлен самый лучший выбор.

Покупці квартир в новобудовах дуже вимогливі до питань безпеки житла, що здається в експлуатацію. У поняття сучасної міського середовища входять не тільки зручності і розвинена соціальна інфраструктура, а й захищеність від можливого проникнення зловмисників.

Як правило, система охорони житлового комплексу закладається в проект ще на етапі розробки. Але чи завжди рівень захисту виявляється достатнім? І як переконатися в тому, що новобудова дійсно відповідає сучасним вимогам міського середовища, а заяви, зроблені на сайті компанії, не є порожнім маркетинговим ходом, а дійсно виконуються?

Багаторівневі системи безпеки

Слід визнати, що єдиних вимог щодо організації систем безпеки не існує, і набір параметрів, що забезпечують захист мешканців, може відрізнятися в залежності від класу новобудови і розмірів. Так, житло елітного і бізнес-класу характеризується високим рівнем організації безпеки. На таких об'єктах, як правило, застосовується система трехступенчатого контролю, яка охороняє периметр житлового комплексу, вхід в під'їзд і вхід в квартиру. На кожному етапі здійснюється контроль доступу, який зводить можливість проникнення небажаних відвідувачів до нуля.

У будинках комфорт-класу зазвичай застосовується двоступенева система, яка контролює доступ в під'їзд і в квартири мешканців. Забезпечення безпеки тут складається з організації поста консьєржа, чинного відеодомофона і охоронної сигналізації.

Будинки економ-класу не можуть похвалитися навіть цим набором елементів. Все, на що можуть розраховувати їх жителі, - це посилені вхідні двері в під'їздах і контроль доступу в квартири за допомогою звичайного домофона. У деяких проектах економ-класу питання безпеки вирішують шляхом установки відеокамер над кожним під'їздом і обладнання одного поста консьєржа на весь будинок. Інформація з камер потрапляє на екран монітора, і черговий бачить, що відбувається на вході в кожен під'їзд. Такі системи безпеки проектуються заздалегідь і значно економлять мешканцям витрати на охорону.

Похожие страницы: