Брус - різновид пиломатеріалу

Брус - різновид пиломатеріалу, що має товщину і ширину 100 мм і більше. Відповідно до кількості пропиляних сторін, бруси поділяються на:


двухкатние
трёхкатние
четирёхкатние

звичайний цільний брус Даний вид пиломатеріалу особливо привабливий для архітекторів проектують будинки, оскільки дозволяє застосувати весь досвід і всю фантазію без оглядки на складність форми майбутньої будівлі. Така привабливість продиктована, перш за все, швидкістю збірки і її відносної простотою.


Що ж із себе представляє брус?

Основні переваги профільованого бруса:

На виготовлення даного пиломатеріалу йде хвойна деревина. Стандартна довжина бруса становить 6 м., В залежності від призначення, довжину можна збільшити. Товщина його так само залежить від способу застосування, і знаходиться в межах від 10 до 15 см. Слід врахувати, що бруси товщиною в 10 см., Зазвичай, використовуються в будівництві літніх будинків, де немає необхідності в ущільнених стінах. Бруси товщиною в 15 см., Призначені для будівництва будинків експлуатованих в зимовий період часу. Широкий брус здатний утримувати тепло, набагато краще, ніж цегляна стіна товщиною в 40 см.

Як вже говорилося вище, брус, що представляє собою прямокутник і квадрат, підлягає швидкою і простою збірці. Така характеристика дозволяє значною мірою скоротити трудовитрати і заощадити чималу кількість грошей, зважаючи на доступність матеріалу.

Мінусом звичайного бруса є факт появи щілин при усадці. Для надійної вітроізоляції будинок, зазвичай, обшивають вагонкою. При використанні в будівництві профільованого бруса обробка вагонкою дерев'яного будинку не потрібно.

Похожие страницы: