Будівництво будинку - процес складний і дорогий

Будівництво будинку - процес складний і дорогий. Кошти, витрачені на проектні роботи і узгодження, логістику, матеріали, підводку комунікацій, оплату праці робітників, становлять значну суму. Для того, щоб мрія про затишний будиночок в тихому куточку Підмосков'я стала нарешті реальністю, необхідно більше дізнатися про сучасних будівельних технологіях, істотно здешевлюють процес зведення будівель. Особливо варто звернути увагу на фірми, що пропонують до продажу готові каркасні будинки в мо
Перші спроби каркасного будівництва в країні, що вживаються двадцять років тому, були невдалими. Це було в першу чергу пов'язано з низькою якістю використовуваних матеріалів. Будівельна індустрія ще з радянських часів виробляла дуже обмежений асортимент виробів, придатних для зведення збірних будинків. У той час, як правило, збиралися тільки невеликі дачні будинки за каркасною технологією.
В даний час всі недоліки залишилися в минулому. Готові каркасні будинки з високоякісних матеріалів обходяться замовникові набагато дешевше капітальних споруд. Поява нових технологій підняло будівництво на новий рівень. Виконані «під ключ» готові каркасні будинки мають ряд істотних переваг перед будівлями, що будуються за іншими технологіями.

Терміни зведення каркасних будинків
Зведення до мінімуму трудомісткості всіх будівельних процесів істотно знижує терміни зведення каркасних будинків. Високі показники теплопровідності дозволять в процесі експлуатації будинку значно економити на опаленні і кондиціонуванні.
Найбільшого поширення набули дачні одноповерхові будинки за каркасною технологією. Невеликі розміри дозволяють зводити ці будиночки буквально за кілька днів. Використовувані здебільшого в літній час дачні будинки не вимагають значного утеплення, і це зменшує товщину стін, і, відповідно, вага. Немає необхідності споруджувати бетонний фундамент. Будинок встановлюється на спеціальних гвинтових металевих палях.
Технології каркасного будівництва як ніякі інші швидко і відносно недорого дозволять здійснити мрію про власний будинок.

Похожие страницы: