Чому котеджі з клеєного бруса міцні і безпечні?

При виборі технології будівництва критеріями виступає довговічність будівлі і швидкість зведення. Котеджі з клеєного бруса мають цими перевагами: основа - деревина, але виключено вплив негативних чинників, властивих цього матеріалу. Ці споруди називаються "фінськими будинками" через те, що вперше технологія прийшла з Фінляндії.

Эротический массаж всего тела вы можете заказать на сайте https://vipmassage.kiev.ua/ салона, гарантируется отличное качество массажа.

особливості виготовлення

Складнощами в роботі з деревиною виступають косослой і сучки. Першим терміном називають волокна, розташовані непаралельність поздовжньої осі бруса. Наявність косослоя знижує міцність матеріалу, він не здатний витримати навантаження, з часом деревину "веде". При обробці бруса в місці, де є сучки, утворюються відколи. У сухому дереві вони випадають, а на їх місці залишається наскрізна діра.

Котеджі з клеєного бруса позбавлені таких ризиків в процесі експлуатації завдяки технології виробництва матеріалу . Великі сучки відпилюють при підготовці дошки, косослой виявляється в деревині, і ці місця розпилюються. Потім нарізаються шипи і склеюються таким чином, щоб волокна фрагментів були різноспрямовані. Частини майбутнього бруса з'єднуються в довжину і ширину. Така технологія виробництва робить клеєний брус міцним, довговічним, але в той же час екологічним.

Переваги котеджів з клеєного бруса

З клеєного бруса будуються підсобні приміщення, житлові будинки, лазні. Стіна, яка збирається з нього, зовні являє собою моноліт, що робить необов'язковим обробку матеріалу. Клеєний брус коштує дорожче, ніж багато інших матеріалів, але економія на внутрішній і зовнішній обробці компенсує дорожнечу. Інші переваги:

не потрібно обшивати, утеплювати, вирівнювати стіни. Герметизація стін досягається за рахунок щільних стиків;

котеджі з клеєного бруса під ключ зводяться швидко, так як матеріал готується в процесі його виробництва, на місці його потрібно тільки скласти воєдино;

будівництво можливе в будь-який час року через маленького відсотка усадки;

зведення будинку з будь-якого проекту - можливо поєднання стін різної товщини, брус проводиться довжиною понад 12 м, тому можна підібрати параметри матеріалу для будь-якої будівлі;

висока міцність і пожежостійкість - з'єднання "паз-гребінь" жорстко пов'язує бруси між собою, а обробка деревини розчинами антисептика і антіперена запобіжить утворенню цвілі, поширення жуків і пожежі;

комунікації прокладаються вертикально в попередньо висвердлених отворах, додатковий захист кабелів не потрібна;

екологічність, так як матеріал - натуральний, а кількість використовуваного клею мінімально.

Котедж з клеєного бруса прослужить мінімум 100 років. Він привабливий зовні, зводиться швидко і не вимагає додаткової обробки. При виборі постачальника матеріалу звертайте увагу на якість обробки деревини і клей, яким з'єднуються ламелі всередині бруса. Тільки при використанні сертифікованих і безпечних матеріалів досягається екологічність.

Похожие страницы: