Фінська технологія будівництва каркасних будинків

Останнім часом у сфері малоповерхового індивідуального житлового будівництва великою популярністю користуються будинки з дерев'яних деталей (колоди, монолітного і клеєного бруса та ін.). Крім житлових будов, з дерева зводяться дачні будиночки, лазні та ін. Благо виробники пропонують великий вибір матеріалів, починаючи від необроблених колод і закінчуючи готовими будівлями в розібраному вигляді, зокрема комплектами деревини для будівництва каркасних будинків різних розмірів.

На нашем информационном сайте Вы узнаете кто такой Дубовой Александр и почему в честь него переименовали улицу. С нами Вы будете в курсе всех событий.

Фінська технологія будівництва каркасних будинків.

Найбільш поширеною технологією будівництва дерев'яних житлових будинків вважається фінська технологія. Фінська технологія будівництва каркасних будинків передбачає виготовлення каркаса будівлі з використанням клеєного або монолітного (однорідного) бруса, обробленого в заводських умовах на спеціальних деревообробних верстатах. Каркас обшивається дерев'яним деталями (панелі, брус, полубрус). Високі теплозберігаючі параметри досягаються завдяки застосуванню сучасних ізолюючих волокнистих матеріалів, що укладаються між обшивкою.

Переваги фінських каркасних будинків.

Виготовлені за фінською технологією будівництва каркасні будинки відрізняються особливою привабливістю, якістю збірки і довговічністю. Вдало підібрані сорти деревини обумовлюють високі естетичні якості будови. Додаткова обробка деревини різними захисними складами знижують рівень горючості і гниття матеріалу, а також захищають деревину від шкідників. При цьому просочення дерев'яних деталей виконується виключно безпечними, екологічно нейтральними складами.

Виконані за фінськими проектам будинки відрізняються продуманим плануванням, надійністю, функціональністю, здоровим мікрокліматом, екологічністю, високими тепло- і звукоізоляційні властивості. Важливою перевагою фінською технологією будівництва каркасних будинків є простота і швидкість зведення будівель. Як правило, для будівництва житлового будинку площею близько 125 кв. м буде потрібно всього 3 - 4 людини. Ретельне виготовлення і підгонка окремих деталей в заводських умовах зводить час монтажу дерев'яних вузлів до мінімуму.

У той же час слід звернути увагу на те, що при монтажі будинку слід строго дотримуватися технології складання, пристрої електропроводки та ін. Хоча в такий будинок можна вселятися відразу після зведення будівлі, потрібен деякий час на його усадку. Втім, ці застереження аніскільки не зменшують гідність каркасного будинку, виконаного за фінською технологією.

Похожие страницы: