Фарборозпилювачі для водоемульсіонки

Вам подобається, коли стіни рівно пофарбовані матовими фарбами. Вони виглядають стильно і сучасно. Ви можете самі створити гарне рівномірне покриття за допомогою втиснути фарби і фарборозпилювача. Але для цього вам доведеться купити спеціальний краскопульт для втиснути фарби. Існує кілька різновидів розпилювачів, всі вони мають різні технічні характеристики.

По выгодной цене краскопульты электрические вы можете купить на сайте нашего интернет магазина.

Види фарбопультів для водоемульсіонкі

Фарбування стін фарбопультом.Фарбопульти для втиснути фарби підрозділяються на три види:

Ручні. Зовні вони нагадують великий автомобільний насос з вудкою. Внизу фарбопульта знаходяться два клапана: для впуску фарби і випуску. В середньому їх продуктивність становить 200-225 м? / Год.

Електричні. Найбільшою популярністю користуються у недосвідчених будівельників. Вони схожі на шуруповерт, але на місці обертається головки знаходиться форсунка розпилювача. Дані вироби можуть працювати від акумулятора або підключатися до звичайної побутової мережі - 220 Вольт. Для їх експлуатації не треба купувати додаткове обладнання. Продуктивність - 240-250 м? / Год. До недоліків електричних агрегатів відноситься їх вага, деякі моделі важать 25 кг.

Пневматичні фарбопульти працюють за допомогою компресора, який подає стиснене повітря. Продуктивність професійного фарбопульта в середньому становить 400 м? / Год. Такі професійні станції мобільні, але все одно дуже важкі, поодинці їх використовувати дуже складно.

Пневматичні фарборозпилювачі підрозділяються також на три види:

LVLP - може працювати при невеликій кількості повітря і низькому тиску. Він має високий рівень швидкості і якості - на оброблювану поверхню розпорошується 90% фарби.

HVLP працюють при дуже низькому тиску, їх оцінки не вище однієї атмосфери, зате вони споживають велику кількість повітря. При роботі з пневматичним HVLP втрачається тільки 30% фарби.

HP - розпилює фарбу великою кількістю повітря - від 5 до 7 атмосфер на форсунки. Їх істотний недолік полягає в тому, що на поверхню потрапляє 50% фарби, інша випаровується у вигляді хмари.

Переваги нанесення водоемульсіонкі за допомогою фарборозпилювачів

Невеликий витрата фарби.

За короткий час навіть непрофесійний будівельник, може ідеально пофарбувати велику площу.

На обробленої поверхні немає патьоків, вона покрита тонким і рівним шаром.

Похожие страницы: