Каркасні споруди: гаражі, лазні, майстерні і не тільки

Быстро и качественно изготовят дизайн проект цена доступна для любого клиента.

Унікальність каркасної технології полягає в тому, що за цією технологією можна побудувати не тільки каркасний будинок, але і комплекс господарських та інших будівель на ділянці. При зведенні будинку за допомогою звичайної технології будівництва, часто зведення гаража, лазні, хозблока, та інших споруд відкладається на певний час.

Каркасне будівництво вирішує дану проблему. Поряд з зведенням будинку можуть будуватися та інші об'єкти на ділянці. В результаті, із закінченням будівництва будинку будуть завершено зведення інших споруд.

У наш час автомобіль присутній практично в кожній родині. Тому наявність гаража у домовласників найбільш нагальна необхідність. При цьому гараж може бути побудований як окремо, так і суміщений з будинком.
Якщо гараж планується будувати окремо, то в такому випадку, він буде походити на невеликий одноповерховий каркасний будинок. Стіни каркасного гаража будуть відрізнятися від стін каркасного будинку тільки завтовшки. «Пиріг» залишиться тим же. Так як проживання в гаражі не планується і на стіни доводиться невелике навантаження, то товщина стін в середньому буде 10 см. Цією товщини вистачить, щоб як слід утеплити гараж. Але враховуючи, наші морози в холодну пору року, для гаража варто передбачити опалення. По-перше, завести автомобіль в мороз в неопалюваному гаражі часто складно, коли стовпчик термометра показує -30-40 ° С. Автомобіль швидше зношується при запуску з морозу. По-друге, багато господарів суміщають гараж з іншого спорудою, наприклад, з майстерні, складом, і т д.


Каркасна баня стає все більш популярною. Багато любителів попаритися будують каркасні лазні, якщо лазня-зруб з якихось причин не підходить. Баня, побудована за каркасною технологією істотно дешевше, ніж бревенчатая баня. Крім цього, вона швидше нагрівається і довше зберігає тепло. Навіть у міцні морози не складе труднощів натопити каркасну лазню. Витрата дров або газу в такій лазні менше, ніж в будь-який інший, тому що завдяки утеплювачу, її тепловтрати нижче. Каркасна лазня може нічим не поступатися бані-зрубу у своїй красі та оригінальності. Обробивши всередині і зовні вагонкою, блок-хаусом, таку лазню не завжди відрізниш від лазні з бруса.

Каркасна технологія з успіхом дозволяє реалізувати й інші споруди на ділянці. Так приємно відпочивати теплими вечорами в альтанці, спостерігати за грою дітей в садовому будиночку, пити чай в літній кухні. Все це можна швидко і дешево побудувати за допомогою каркасного будівництва. Також можна спорудити майстерню, склад, господарський блок або сарай, для дітей річний ігровий будиночок. Що говорити, навіть собаці можна побудувати простору теплу будку.

Можливості каркасного будівництва великі і дуже важливо, що вони проявляються не тільки в зведенні великих і великих об'єктів, але й у малих, але дуже потрібних. Адже так приємно мати на ділянці зону для відпочинку, ігрову зону для дітей, і інші корисні споруди, які завжди знадобляться в повсякденному житті.

Похожие страницы: