Каркасний будинок в наш час є одним з найдоступніших видів житла

Tак як не вимагає великих витрат на зведення, а часу на його будівництво потрібно в кілька разів менше, ніж будівництво класичного цегляного будинку. Особливо популярні такі помешкання серед заміських жителів, у розпорядженні яких є відносно великі ділянки землі. Однією з їх самих привабливих особливостей є те, що каркасні дачні будинки в муніципальні плани і проекти забудови місцевості не входять - власникові ділянки достатньо лише внести свій будинок в державний регістр. Це означає, що не потрібно збирати великий пакет документів для отримання дозволу на забудову.
Плюси каркасних дачних будинків

Такі будови, незважаючи на простоту виконання, дуже міцні і довговічні, так як каркасні дачні будинки та реалізовані проекти плани - це результат ретельних інженерно-технічних робіт. Їх фундамент легкий, але в той же час каркас зроблений з жорсткого суцільнозварного металу, тому питання безпеки подібних жител відпадає сам собою. На каркасні дачні будинки плани проекти розробляються досить швидко, тому вони можуть скласти серйозну конкуренцію монолітного будівництва: їх фактична собівартість значно нижча, а за рівнем комфорту та енергозбереження такі будівлі не поступаються класичним варіантам


Що стосується самої планування, то вона може бути як стандартної, так і глибоко індивідуальної, адаптованої під всі побажання власника. Архітектурний вигляд житла та ділянки поруч з ним завдяки безлічі варіантів обробки може бути найрізноманітнішим і враховувати не тільки смаки господаря будинку, але й характер проживання в ньому - сезонний або постійний. Таким чином, каркасні дачні будинки проекти плани свого розташування і конфігурації роблять більш зрозумілими і доступними для потенційного домовласника.
Сучасне дерев'яне каркасне будівництво

У тому випадку, якщо майбутній господар має мінімальний досвід роботи зі збірними конструкціями, а його бажання не відрізняються особливою привабливістю, він цілком може не привертати робітників, а звести житло своїми руками, що значно зменшить його кошторисну вартість.

Похожие страницы: