Кухня з барбекю - віяння часу

Що таке літня кухня з барбекю і для чого її влаштують? Якщо сказати про це простими сухими словами - це комплекс обладнання, що складається з одного або декількох вогнищ, які призначені для приготування їжі у вуличних умовах. Разом з тим вона є самим головним місцем на ділянці, де збирається вся родина, зустрічаються друзі, проводяться пікніки, вечірки, посиденьки за чаєм.

Розташування літньої кухні з барбекю на ділянці

До будівництва літньої кухні з барбекю необхідно підійти дуже відповідально і серйозно. Це не просто місце для готування і вживання їжі, це частина способу життя. Її дизайн повинен бути вписаний в навколишній ландшафт, тому вибір матеріалу повинен бути всебічно продуманий. У такого вогнища завжди були і будуть головні життєві цілі - оточувати теплом і радувати око.

Літня кухня включає в себе, перш за все жаровню для приготування м'ясних смажених страв (мангал або барбекю). Це, мабуть, єдине, що об'єднує всі літні кухні, які влаштовуються на заміських ділянках поруч з будинками з бруса. Тут, звичайно, буде знаходитися та інше необхідне обладнання: мийка, шафа для посуду, стіл для оброблення, плита і піч, духовка, гриль з рожном, казан, можуть бути коптильні (гаряча, холодна) і багато іншого. Але всі печі розрізняються за дизайном, матеріалом та іншим характеристикам.

Особливості пристрою кухні з барбекю

Головні вимоги до обробки літньої кухні з барбекю полягають у тому, щоб будівельні матеріали були міцними і стійкими до агресивного впливу зовнішнього середовища. Так як такий осередок знаходиться на вулиці круглий рік, оздоблювальні матеріали, що застосовуються при його пристрої, повинні бути стійкі до будь-яких погодних умов.

Найбільш часто для обробки літніх кухонь застосовуються природні і натуральні матеріали: черепашник, камінь, плитняк, бут. Щоб дощ, вітер або сніг не завадив приємного проведення часу і не зіпсував прекрасне блюдо бажано над вогнищем влаштувати дах. Є варіанти пристрою барбекю у відкритих приміщеннях типу альтанки.

Основні вимоги до пристрою кухні з барбекю

Літня кухня з барбекю досить серйозне споруда. Щоб здійснити її будівництво бажано звернутися до фахівців-професіоналів. Не кожен може знати пристрій печі, тонкі нюанси димоходів і що таке порядовки. Головне, необхідно визначитися який ви бачите піч і в яких цілях хочете використовувати.

Будівельні організації пропонують різні проекти барбекю в літніх кухнях. Це може бути звичайна садова піч для заміського будинку з профільованого бруса або російська піч, яка поєднує в собі і опалювальні і варильні функції. Будь-які конструкції, які підкаже вам фантазія, в найкоротші терміни буде реалізовано спочатку в проекті, а потім в реальності. Сучасні технології створюють нові конструкції печей і камінів, грунтуючись на багаторічному досвіді і досягненнях у виробництві нових будматеріалів. Головними умовами є підвищення економічності і зниження трудомісткості при їх пристрої.

Похожие страницы: