Купити квартиру в новобудові

Купівля квартири - важлива і непросте завдання. Перед покупцем стає великий вибір серед новобудов. А покупка квартири на первинному ринку в будинку, який тільки починають будувати - це ще й дуже ризиковано.

Купить квартиру у застройщика Гринвуд вы можете по самой лучшей цене.

Вибираємо новобудову

Тут все індивідуально, але, щоб зробити правильний вибір, потрібно визначитися з бюджетом покупки, виходячи з чого і шукати варіанти в тому чи іншому районі.

Вирішіть головне - інвестуєте ви або хочете купити квартиру, щоб жити в ній самому. Якщо мова йде про швидкий заробіток, і ви плануєте продати квартиру з переуступки, коли вона виросте в ціні, або на вторинному ринку, коли будинок здадуть в експлуатацію - це одне. Якщо вибираєте новобудову для життя - це зовсім інша справа. Тут важливо проаналізувати і рівень розвитку інфраструктури, і транспортний розвиток району, і багато іншого, що підходить саме вам.

Оцініть свої сили для покупки житла - чи можете ви внести всю суму або плануєте купити квартиру в розстрочку або іпотеку? Дізнайтеся, чи акредитований житловий комплекс в банку, на карту якого ви отримуєте зарплату; діє військова іпотека в проекті, приймає чи забудовник материнський капітал? Буває так, що через відсутність акредитації певного банку, людина може зробити вибір на користь іншої новобудови.

Забудовник vs ріелтор

До речі, зважити всі «за» і «проти» може допомогти досвідчений ріелтор. Як зрозуміти, у кого краще купити квартиру? Якщо ви точно визначилися з новобудовою - йдіть до забудовника, якщо у вас є енна сума грошей, які ви хочете просто грамотно вкласти без прив'язки до конкретного проекту - йдіть до ріелтора.

Забудовник має виключно своїм пулом житла, запропонувати квартири новобудовах конкурента він не може. Ріелтор має базу новобудов від декількох забудовників, відповідно і вибір у нього більше.

Розвідка в Інтернеті

Ми живемо з вік комп'ютерних технологій. Сьогодні практично у кожної «серйозної» новобудови є свій сайт. Іноді він доповнюється промо-сторінкою на сайті девелопера або продавця (агентства нерухомості). Як правило, в комплекті також йде і форум. Він теж буває продуктом забудовника, а буває, його створюють покупці як потенційні, так і відбулися.

І, звичайно, соціальні мережі. В наші дні без них теж нікуди. Для повноти «картинки» необхідно вивчити всі. Починайте з сайту новобудови, зверніть увагу на розділи «Документи», «Про забудовника».

Якщо там викладені проектна декларація, дозвіл на будівництво, документи про комунікації - значить, забудовнику нема чого приховувати, а вам нема про що хвилюватися. Це і є «прозорість» проекту, коли вся документація представлена у відкритому доступі.

Девелопер або забудовник?

Прочитайте історію виникнення девелопера або забудовника . Чим вони відрізняються? Все просто. Девелопер - це компанія, яка займається розвитком проекту від «А» до «Я», адже to develop в перекладі з англійської - розвивати, розробляти. Тому девелопер займається всім комплексом будівництва - від вибору земельної ділянки до здачі житлового будинку в експлуатацію.

Забудовник займається виключно будівництвом, він нічого не розвиває, документи у чиновників не стверджує. Він або будує будинок сам, або займається ним зведення, якщо девелопер вирішує найняти генпідрядника (актуально для великих житлових проектів).

Зверніть увагу - якщо житловий комплекс будує маловідоме ТОВ під брендом великої компанії то, швидше за все, компанія-забудовник створена спеціально під новобудову. У цьому випадку не треба хвилюватися про невідомості забудовника - адже він будує комплекс під крилом великого девелопера.

У будь-якому випадку, щоб оцінити надійність девелопера або забудовника, Вартан Погосян радить перевірити наявність хорошої ділової репутації, істотного досвіду на ринку і портфоліо реалізованих проектів. Якщо все це є у компанії - її можна зарахувати до надійних.

Однак повернемося до сайту новобудови. Зверніть увагу на контент порталу - «живий» він? Як часто оновлюється розділ «Новини»? Чи є і працюють чи web-камери? Реалізована функція online-консультанта? Все це важливо, адже сайт новобудови - його «портрет».

Похожие страницы: