Лазні з оциліндрованих колод і бруса

Здавна лазня була невід'ємною частиною кожного приватного будови. У наш час актуальність такої споруди аніскільки не змінилася. Змінилися лише деякі методи і технології будівництва лазень. Але, як і раніше лідируючі позиції займають лазні, побудовані з деревини.
Переваги дерев'яної лазні
Деревина - це екологічно чистий матеріал. Дня нього характерна наявність всіх необхідних характеристик для будов подібного типу:
Низька теплопровідність дозволяє максимально довго утримувати необхідну температуру в приміщенні.
При нагріванні деревина виділяє різні фітонциди і смоли, які надають приємний і лікувальний ефект, якого притаманний тільки дерев'яній лазні.
Здатність пропускати повітря (дихати) дозволяє забезпечити оптимальний мікроклімат, а так само запобігає передчасному гниття.
Невелика вага будівлі (за рахунок це ви можете непогано заощадити на фундаменті).
Основні типи
Найбільш поширеним варіантом вважаються дерев'яні лазні з оциліндрованих колод, який прийшов на зміну дикому зрубу. Застосування оциліндрованих колод в будівництві дозволило виготовляти лазні, практично не потребують додаткової обробки. Ідеальна циліндрична форма колоди надає всьому будови охайний і привабливий зовнішній вигляд, який відмінно вписується в будь-яке планування.

Наступним варіантом є дерев'яні лазні з бруса різних типів. Сучасні технології дозволяють виготовляти брус для будівництва більш довговічним і з відмінними естетичними показниками. Сьогодні готові зруби з бруса можна придбати відносно недорого, в порівнянні з іншими типами лазень.
У наш час для будівництва бань так само застосовується технологія щитового будівництва. Такий метод дозволяє швидко і недорого звести баню на своїй ділянці. Але, така будова менш довговічне і не здатне відтворити атмосферу справжньої дерев'яної лазні.
етапи будівництва
Для будь-якого будівництва, насамперед, необхідний якісний фундамент. Для хорошої дерев'яної лазні цілком достатньо мелкозаглубленного стрічкового фундаменту.
При придбанні готового зрубу, будівельний процес значно спрощується, так як зруб залишається тільки зібрати як звичайний конструктор. Але навіть якщо виготовлення зрубу планується на місці, то для виготовлення зрубу достатньо двох - трьох днів.
Установка прорізів виконується тільки після складання і усадки зрубу, так як при усадці зруб може злегка деформуватися.
Завершальним етапом будівництва дерев'яної лазні є наведення покрівлі.
Будівництво власної лазні - це мрія багатьох жителів, як сіл, так і мегаполісів. Але як завжди питання впирається у вартість матеріалів і самого будівництва. Для вирішення цього питання більшість компаній, що займаються будівництвом, готові надати різні розстрочення та знижки. Надана розстрочка - це найбільш оптимальний варіант, оскільки, на відміну від кредиту покупка готової лазні відбувається без переплат і зайвих комісій.

Похожие страницы: