​Легалізація довідки про несудимість

Після отримання довідки, в деяких випадках, щоб довідка визнавалася і приймалася до розгляду за кордоном, вам може знадобитися консульська легалізація або проставлення апостиля, або аналогічні дії з перекладом довідки або її копією. Також Ви можете замовити цю послугу у нас.

ЮСТ групп справка о несудимости заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ви можете обговорити з консультантом здійснення платежу більш зручним для Вас способом. При необхідності, ми можемо вислати довідку про несудимість Вам міжнародної експрес-поштою або цінним листом в будь-яку точку світу. Ця послуга оплачується окремо, в залежності від географічного розташування (віддаленість) пункту доставки та вартості експрес-пошти (зазвичай, вартість цієї послуги становить 30 €).

На території України довідка про несудимість видається органами МВС на бланках встановленого зразка. Громадянам видається довідка про несудимість двох видів: для внутрішнього пред'явлення і для пред'явлення за кордон. Відмінність полягає в тому, що довідка про несудимість, видана за кордон має захист водяними знаками і голограмою, така довідка про несудимість може бути легалізована в Росії з метою подальшої подачі в будь-яку країну.

Для оформлення заяви і надання документів зовсім не обов'язково приходити до нас в офіс. Наш консультант детально розповість про те, як написати заяву, оформити анкету, при цьому документи ви можете передати за допомогою факсимільного зв'язку або електронною поштою. Але для представлення ваших інтересів необхідно буде докласти довіреність, оформлену нотаріально. Оформити довіреність Ви можете також у нас.

Крім оформлення довідки про несудимість, наша компанія має можливість надати такі послуги:

Апостилювання (апостиль) довідки про несудимість і переведення її на іспанську мову;

Легалізація довідки про несудимість та інших документів;

Замовлення та отримання дублікатів документів, які видаються відділами РАЦС;

Отримання дублікатів документів про освіту;

Переклад інших документів іноземними мовами з подальшою легалізацією.

Похожие страницы: