Методи перевірки надійності забудовника: всебічний аналіз

Купуючи нове житло, людина аналізує велику кількість факторів, благонадійність яких є вирішальним моментом у виборі того чи іншого житла. До таких можна віднести розташування будівлі, вартість 1 м. Кв., Площа квартири, репутація забудовника і інші.

Мы поможем вам сэкономить свое время и деньги, на сайте svitlopark.com.ua/ вы можете без проблем купить квартиру с планировкой вашей мечты.

Дуже складно дізнатися, чи надійна компанія. В даний час дуже мало організацій, які чітко дотримуються всі умови договору і здають будинок в експлуатацію згідно з планом. Для того, щоб не потрапити в халепу, давайте розглянемо по яким фактором можна самостійно визначити надійність девелопера.

репутація

Думка, яку формує суспільство про організацію - і є репутація. Благонадійне підприємство завжди намагається зробити так, що б його реноме було позитивним. Досягти цього воно може, зводячи якісні новобудови.

Скласти думку про репутацію забудовника допоможуть деякі його дані, які повинні знаходитися у відкритому доступі, а саме: скільки років в будівельному бізнесі, кількість побудованих об'єктів, якість цих споруд, відповідність встановлених термінів.

По можливості, потрібно відвідати вже здані в експлуатацію приміщення і поговорити з їх власниками. Це дасть можливість наочно вивчити проекти.

Варто відвідати офіційний сайт корпорації, подивитися наявність продаваних квартир, якщо об'єкт введений в експлуатацію давно, але в продажу ще багато квартир, то варто задуматися, чому це відбувається. Ні для кого не секрет, що в якісній новобудові квартири розкуповують дуже швидко.

Кількість закінчених проектів

Кращим показником ефективності забудовника є здані в експлуатацію проекти. Існує дуже велика ймовірність того, що компанія, успішно побудувала одну новобудову, не підведе і в наступному проекті.

Словам не довіряємо - довіряємо документам

Не варто вірити словам представників, які не підкріплені документами, так як кожна компанія буде переконувати в своїй незалежності і фінансової благонадійності. Для зустрічі з забудовником найкраще найняти юриста, щоб він ознайомився зі всіма документами і вивчив договір купівлі-продажу нерухомості.

Збір відкритої інформації

В інтернеті потрібно знайти планування, розцінки (якщо вони заманливо низькі, то потрібно бути гранично уважним), документацію. Звернути увагу на наявність веб-камер на об'єкті будівництва. Шукаємо відгуки про цікавить забудовника, зробити це можна на форумах або на офіційному сайті компанії.

На сторінках інтернету можна знайти багато корисної інформації про статус землі під забудовою, чи є у девелопера борг перед банком або містом і інше. Потрібно пам'ятати, що сумлінному забудовнику нема чого приховувати від своїх пайовиків.

Краще один раз побачити

Якщо компанія вже багато років на будівельному ринку і має вже здані в експлуатацію проекти, то має сенс відвідати їх, побачити і оцінити якість будівлі, а також поспілкуватися з мешканцями та дізнатися у них в термін чи був зданий об'єкт.

Існує думка, що якщо термін затримки до 6 місяців, то це ще допустимо, і не варто хвилюватися з цього приводу. Якщо більше - треба задуматися, а якщо 2-3 роки - відразу ж шукати інші варіанти.

Варто відвідати і будівельний об'єкт, в якому планується покупка квартири. Придумати привід для спілкування з будівельниками і різноробочими, поцікавитися чи вчасно вони отримують заробітну плату. Вони можуть розповісти багато цікавого про забудовника. Також варто звернути увагу на використовуваний будівельний матеріал. Якщо він з низької цінової категорії, то і якість побудованого будинку буде відповідне.

Нагороди та перемоги забудовника

У наш час існує велика кількість різних організацій і комітетів, які спостерігають за будівельними проектами і нагороджують найуспішніших. Якщо у компанії є такі нагороди, навіть якщо вона молода і в неї ще немає великої кількості побудованих об'єктів, то варто звернути на неї свою увагу. Нагородами відзначають якісні новобудови від девелоперів, налаштованих на великі досягнення. Якщо ж у великій, давно працює на будівельному ринку, корпорації немає таких нагород, варто задуматися і краще придивитися до якості споруди.

Похожие страницы: