МИЙКА ДВИГУНА АВТОМОБІЛЯ. ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ?

НАВІЩО ПОТРІБНО МИТИ ДВИГУН?

Брудний двигун не несе великої небезпеки для автомобіля в цілому і не змінює його технічні характеристики. До того ж, чітких рекомендацій, як правильно / безпомилково / грамотно мити двигун машини і з якою періодичністю - немає. Але, існує кілька нюансів, які пояснюють чому внутрішні механізми краще містити в чистоті.

На сайте 178f вы можете купить запчасти для двигателя 178f.

Бруд на двигуні ускладнює контроль за витоком технічних рідин (охолоджуючі засоби, масло). У разі виникнення несправності, автолюбитель не зможе вчасно помітити неполадки і, як наслідок, ризикує отримати більш серйозні проблеми. Потім, нарости бруду ускладнюють тепловіддачу двигуна і сприяють його перегріву. Тобто, прискорюється процес зносу.

Що стосується електропроводки, то утворилася на ній бруд здатна ускладнити запуск двигуна (відбувається витік струму). Ще один важливий аспект - чистий двигун менш пожежонебезпечний . Утворилися в моторному відсіку патьоки масла, випаровуючись і утворюючи горючі пари, можуть стати причиною пожежі двигуна. Чистий агрегат легше і приємніше обслуговувати. Більшість авто майстерень просто відмовляються брати в роботу машини з сильно забрудненим підкапотним простором.

Для самостійної мийки двигуна можна використовувати воду з шампунем, або для кращого видалення забруднень купити спеціальний очищувач для двигуна.

ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ДВИГУН

Правильно мити двигун - це не мити його водою під великим тиском. Інакше шкоди буде більше ніж користі. Таким способом легко пошкодити утеплювач і викликати корозійні процеси всередині роз'ємів в генераторі, трамблере, різних реле і т.д. Сильна струмінь може геть-чисто змити наклейки з важливою інформацією в моторному відсіку, а також пошкодити фарбу на деяких деталях.

Користуватися слід слабким струменем води з застосуванням якісної автохімії та спеціального авто шампуню . Ніякі побутові миючі засоби грамотною людиною не повинні всерйоз розглядатися в силу їх неефективності / марності проти моторного масла. Сам процес миття виглядає наступним чином:

Ізолюємо поліетиленом все, що боїться вологи (роз'єми, генератор, повітрозабірник повітряного фільтра і переривник-розподільник);

Прогріваємо і глушимо двигун (він повинен бути теплим, але не гарячим);

Знімаємо акумулятор (можна не знімати, але "мінусову" клему краще від'єднати);

Наносимо на двигун миючі засіб і даємо пару хвилин на розчинення бруду;

Змиваємо, знімаємо ізоляцію і сушимо.

Акумулятор можна обробити сумішшю з води і харчової соди в рівних пропорціях, що актуально після стаціонарної зарядки акумулятора для зменшення ступеня його розряду. Це непоганий засіб позбавити його від корозії.

Похожие страницы: