На що звернути увагу при покупці планшета

Світ гаджетів поступово став плоским. Принаймні в цьому році, після виходу планшета Apple iPad, майже кожен великий виробник оголосив про свої плани зі створення подібного пристрою. І це не дивно. Планшети тонше і легше ноутбуків, вони легко поміщаються в невеликі сумки, вони пропонують супер-прості можливості веб-серфінгу і читання електронної пошти. І хоча планшети позбавлені апаратної клавіатури, набирати тексти на них легше, ніж на крихітних смартфонах. Вони дозволяють транслювати аудіо і відео, що робить їх відмінними портативними медіапристроїв.

Большой выбор планшетов Вы можете посмотреть на сайте city.com.ua/catalog/tablets/. City.com.ua гарантирует качество и надежность.


Однак зорієнтуватися на ринку планшетних комп'ютерів може виявитися непросто. Складність створення зручного, корисного, добре зібраного планшета з довгим терміном роботи від батареї ілюструється тим, що багато виробників витратили багато місяців на створення серйозного конкурента iPad. Нижче будуть приведені деякі особливості, на які варто звернути увагу, якщо ви плануєте придбати планшетний комп'ютер.

Екран - це, мабуть, найважливіший об'єкт для прийняття рішення про покупку. Напевно працювати з більшим екраном буде зручніше, особливо при введенні тексту, і тут навіть півдюйма можуть мати суттєве значення. Однак, багато виробників хочуть зробити свої планшети більш портативними, а великий екран додає вагу і об'єм. Наприклад, Dell Streak - п'ятидюймовий планшет, який трохи більше смартфона, в той час як Samsung Galaxy оснащений 7-дюймовим сенсорним екраном. Любителям великих пристроїв, можливо підійде Archos 101 з 10,1-дюймовим екраном, який навіть більше ніж у iPad, з його щедрими 9,7 дюйма. Любителям екзотики варто звернути увагу на Toshiba Libretto - розкладачку з двома семидюймовий екранами.


Також варто звернути увагу на дозвіл екрана щодо його фізичного обсягу. Більша кількість пікселів на квадратний дюйм, як правило, означає більш чітке зображення при перегляді зображень і відео та більш чіткий текст під час читання. Також на зовнішній вигляд екрану сильно впливають глибина кольору, контрастність і яскравість.

Специфікації можуть ввести багатьох в оману, тому буде не зайвим провести тест-драйв зацікавив вас пристрою в магазині. Варто перевірити як буде реагувати екран на ваші дотики - адже вам доведеться робити це постійно. Переконайтеся, що яскравість екрану рівномірна по всій поверхні і порівняйте яскравості екранів декількох планшетів. Нарешті, майте на увазі, що гладкий, глянсовий екран може виглядати відмінно при невеликому освітленні, але може жахливо бликовать при яскравому світлі або під прямими сонячними променями.

Відразу варто задуматися про придбання захисної плівки, яка допоможе пом'якшити відблиски і обереже екран від подряпин. Якщо ви плануєте придбати планшет в якості заміни ноутбука для щоденного використання вам не завадить серветка з мікроволокна, так як звичайні тканини серветки і навіть штани не тільки погано справляються з плямами, а й можуть подряпати екран.

Похожие страницы: