​Інтерєр будинку: як створити затишок в квартирі

Як створити затишок в квартирі

На сьогоднішній день квартири-студії міцно займають місце в моді інтер'єру. Звичайно, не завжди таке планування має позитивні моменти. Площа, яка не може бути розділена на більш дрібні зони, незабаром набридають.

Форум Херсону розповість Вам про найсвіжіші новини міста.

Це є чисто психологічним фактором, тому як затишок - це в першу чергу комфорт і стан душі. Будь-якій людині, не залежно від його роду занять, потрібні кімнати різного розміру.

Говорячи про різних кімнатах, потрібно розуміти, що вони не повинні бути однакові по дизайну. Різна структура статі, висота стелі, арки, барні стійки, колони - це ті елементи, які дозволяють візуально відрізняти приміщення один від одного.

У деяких випадках можлива відсутність міжкімнатних перегородок або дверей. В основному це робиться для економії місця. Такий елемент можна організувати між кухнею і спільним коридором, або коридором і вітальнею. Неправильно буде якщо між кухнею та кімнатою відпочинку не буде перегородки. Це призводить до того, що всі кухонні запахи будуть поширюватися і в кімнаті. А це створює додатковий дискомфорт. В цьому випадку може виручити навіть невелика скляна перегородка з загартованого скла.

У квартирах з великими кімнатами меблі не можна розставляти по периметру. Така розстановка візуально спустошує центр кімнати. Необхідно, щоб в центрі обов'язково був скляний столик з невеликим диваном. Якщо ця кімната для перегляду телевізора, краще буде поставити диван і крісла навпроти телевізора - в центрі.

У маленьке квартирі збільшення простору можливо візуально, завдяки візуальному обману. Тут допоможуть малюнки поздовжнього типу, дзеркала, і правильне освітлення. Кімната з маленькою площею повинна бути світлих тонів, так як вони сприяють оптичному розширенню.

Збільшення висоти можливо за рахунок різнорівневих стель. Для цього в коридорі стелю робиться нижче, ніж в житлових кімнатах, що додасть ілюзію - кімната з високими стелями.

Пол в квартирі з маленькою площею не варто змінювати. Він повинен бути однорівневим, бажано без порогів і ступенів. По-перше, тому що візуально і фізично зменшує простір, по-друге - це не безпечно. Пороги і ступені завжди гарантую удари.

Поділ і зонування площі в квартирах - це чисто індивідуальний підхід. Слід запам'ятати найголовніше, що результат повинен виправдовувати бажання, а інакше в квартирі буде не затишно, наслідок чого буде дискомфорт.

Похожие страницы: