Обшивка стін панелями

В наші дні для самостійного ремонту стін в квартирі одним з кращих варіантів є обшивка стін панелями МДФ або пластиковими ПВХ панелями. Ці матеріали ідеально підходять для внутрішньої обробки, адже вони мають безліч переваг, такими як хороша звукоізоляція, довговічність і висока вологостійкість. Обшивка пластиковими ПВХ панелями не вимагає особливих навичок: ви самі можете впоратися з даним видом робіт. Завдяки високим характеристикам панелі ПВХ підходять для оздоблення стін у ванній, кухні, туалеті, коридорі та інших приміщеннях.

ЖК Традиція надає сучасні квартири, з відмінним плануванням кімнат, на сайті tradicia.kiev.ua/ Ви можете ознайомитися з усією інформацією.

Важливо знати, що перед монтажем пластикових панелей потрібно придбати в потрібному обсязі додаткові матеріали:

1) Стартовий профіль,

2) Зовнішній кут,

3) Внутрішній кут,

4) З'єднувальний профіль,

5) Планується.

Технологія обшивки стін пластиковими ПВХ панелями аналогічна обшивці панелями МДФ. Отже, проаналізуємо варіант з панелями ПВХ.

Технологія обшивки стін панелями

Обшивка стін панелями

Обшивка стін панелями ПВХ починається з підготовчої стадії, на якій йде підготовка поверхні. Якщо стіни вже підготовлені і досить рівні, то експерти радять виконувати обшивку панелями за допомогою рідких цвяхів. Монтаж панелей таким способом вважається найпростішим. Спочатку приклеюємо профілі, потім вирізаємо панель необхідного розміру, намазуємо клеєм, заводимо панель в профілі і приклеюємо.

Якщо стіни з нерівностями і ямками в поверхні, то слід виконати обрешітку. Установка обрешітки виробляється з рейки (ширина не менш 5 см). За допомогою шурупів і дюбелів кріпляться рейки. Після закінчення монтажу обрешітки підганяються панелі по необхідній величині. За допомогою інструменту або ножівки по металу обрізаються панелі по потрібній довжині.

Приступати до обшивки стін панелями рекомендується з кута, видимого першим при вході в приміщення, яке ремонтується. В закріплений попередньо профіль внутрішнього кута вставляється шипом пластикова панель. За допомогою монтажу власників в паз закріплюється друга сторона панелі. Виконуємо установку всіх, хто лишився пластикових панелей. За допомогою додаткових профілів закріплюються всі стики (кутові, стіною і підлогою, між стіною і стелею)

Види облицювальних матеріалів панелей

На сьогоднішній день магазини пропонують великий асортимент різноманітних панелей для обшивки стін, які виготовлені з різних матеріалів. Розглянемо основні види таких облицювальних матеріалів.

1) Дерев'яні панелі. Ці панелі використовуються в приміщеннях під житлову площу. Крім того, їх можна застосовувати у ванній і кухні при наявності вентиляції та обробки дерева. Досить часто застосовується обшивка балконів і лоджій дерев'яними панелями (вагонка).

2) ДСП (деревностружкова плита). ДСП панелі мають гарну тепло і звукоізоляцію.

3) ДВП (деревоволокнистих плит)

4) МДФ. На сьогоднішній момент МДФ є самим високотехнологічним і поширеним матеріалом. Він виготовляється з спресованого деревного пилу. Володіє високою міцністю.

5) Пластикові панелі з ПВХ. Перевагою даних панелей є міцність, повітропроникність, вогне- і вологостійкість.

Вартість робіт по обшивці стін панелями

На ціну ПВХ і МДФ впливають виробник і якість матеріалу. Орієнтовна ціна на обшивку стін панелями на клей становить 250 рублів за кв.м. Якщо обшивка буде проводитися на обрешітку, то ціна буде близько 350 рублів за кв. м.

Похожие страницы: