Одноповерхові будинки з гаражами та їх варіанти

Одноповерхові будинки завжди користувалися популярністю, тому не дивно, що найчастіше клієнти намагаються знайти проекти, що представляють 1 поверхові будинки з гаражами та їх варіанти.

Найголовніше - проект

Найчастіше останнім часом будинки стали будувати каркасними, що не дивно, адже зводяться такі будинки в короткі терміни, а найважливіше, вартість робіт в декілька разів менше, ніж при будівництві цегельних або монолітних будинків. Із зростанням популярності і росте кількість пропозицій. На сайтах можна знайти не тільки інформацію про забудовника, а й переглянути проекти будинків і вибрати той, який вам підійде більше за інших.

Найскладніше, це зрозуміти, який саме проект, з безлічі наданих, потрібен саме вам і відповідає всім вашим побажанням. Проектів приватних будинків існує велика кількість, тому потрібно чітко уявити собі одноповерхові будинки з гаражем та їх варіанти, які більше за інших припадуть вам до душі. Визначтеся з тим, скільки буде вікон у вашому будинку і з якого боку буде вхід. Відповівши для себе на ці питання, вам буде простіше вибрати зовнішній вигляд і функціональні особливості будинку.

Визначтеся з матеріалом, з якого хочете побудувати будинок. Останнім часом для одноповерхових будинків воліють використовувати каркасну технологію, що не дивно, так як будуються будинки за цією технологією в короткі терміни і не вимагають надмірних фінансових вкладень. Обов'язково продумайте це питання, так як, якщо з фінансами проблем немає, то можна побудувати цегельний будинок.

Також потрібно ретельно продумати, скільки людина буде жити в будинку. Виходячи з цього, буде простіше вирахувати, яка площа приблизно буде потрібно для майбутнього будинку з бруса. У тому випадку, якщо у вас невелика сім'я, то, можливо, одноповерховий будинок з гаражем підійде вам найбільше.

Визначтеся з тим, чи потрібен вам підвал. Чітко уявіть собі те, як ви будете його експлуатувати. Якщо ви все-таки вирішили будувати гараж, то вирішите, чи буде він розташовуватися в цоколі або стояти окремо.

Після цього визначитеся з будівельною фірмою. Вибирайте таку, яка має хорошу репутацію і прийнятні ціни. Від вашого вибору залежить те, з ким вам доведеться спілкуватися і вирішувати всі питання, що стосуються будівництва та проектування. Обговоріть всі ваші деталі. Можливо, деякі ваші бажання будуть коштувати дуже дорого або й зовсім буде нездійсненні.

Не слід наймати архітектора і дизайнера доти, поки ви не відповісте на всі ваші запитання. Тільки після того, як ви визначитеся з тим, як приблизно буде виглядати ваш будинок, ви зможете знайти підходящий для вас проект.

Переваги одноповерхових будинків з гаражем

Оптимальним варіантом для будівництва заміського будинку - це варіант одноповерхового будинку з гаражем, розташованим поруч. Заощадити земельну площу можна за рахунок суміщення будинку разом з мансардою. Якщо компактно розташувати житлові приміщення, то з'явитися можливість виділити достатній простір для гаража. Такі проекти будинків можуть бути розроблені на вашу вимогу.

До переваг такого будівництва можна віднести:

Економію земельної ділянки.

Збільшення площі будинку, придатної для проживання

При правильній організації простору під покрівлею можна досягти скорочення витрат на обслуговування покрівельної системи

Скоротити витрати на будівництво другого поверху.

Завдяки вище перерахованого, можна замислитися над тим, що будівництво одноповерхового варіанта будинку з гаражем набагато вигідніше, ніж двоповерхового....

Похожие страницы: