Особливості вибору парфюмів

Аромат парфумів розкривається поступово. На початковому етапі виявляються різкі ноти, які дає спиртова основа. Виняток становлять масляні духи, яким і варто віддавати перевагу. Значний вплив на сприйняття надають і зовнішні чинники: присутність сторонніх запахів в магазині, взаємодія з шкірою, навколишня температура і вологість, і навіть час доби і погода.

По самой выгодной цене туалетная вода на нашем сайте в большом ассортименте.

Після випаровування основи починає розкриватися основний аромат. Він тримається майже добу і повинен стати головним орієнтиром в перевазі тих чи інших духів. Після основного ще на кілька годин залишається шлейф залишкового аромату. Щоб вирішити, які духи вибрати, краще спочатку придбати пробник з вподобаним ароматом і користуватися ним протягом двох-трьох днів. За цей час запах парфумів розкриється повністю, буде ясно, підходять вам ці духи чи ні.

При виборі духів треба керуватися і іншими факторами - в літній час краще вибирати аромати квітів і цитрусів, а взимку - деревні запахи. Денні духи повинні мати ніжний легкий аромат, а у вечірніх він може бути більш густим і пряним. Духи діляться і за характером переважаючих ароматів.

Найпоширеніші аромати

Як правильно вибрати аромат?

Найпопулярнішими є квіткові аромати, серед них виділяються такі, як конвалія, фіалка, бузок та інші. Їх базовий запах може бути і дуже ніжним, трохи вловимим, і концентрованим, солодкуватим. Їх люблять і молоді дівчата, і зрілі жінки.

Пряні східні запахи присутні в амбрових ароматах з нотками мускусу, імбиру, сандалу.

Озонові, морські аромати створюють відчуття прохолоди, що насувається грози, океанського бризу.

Вибрати на літо можна прекрасні освіжаючі запахи цитрусових - апельсина, лайма, грейпфрута.

Папоротеві аромати створені вишуканими композиціями з нотками лаванди, дуба, ванілі.

Похожие страницы: