Підвісна стеля: яких видів він буває?

Якщо раніше при ремонті люди просто білили стелю або ж обклеювали його плиткою з пінопласту, то сьогодні великою популярністю користуються саме підвісні конструкції. Тим часом, вони можуть бути декількох видів. Так, найпопулярніші з підвісних стеля - це натяжні, які всім добре знайомі.

Незважаючи на те факт, що це відносно нове віяння в ремонті, вони дуже і дуже популярні сьогодні. А все тому, що вони володіють такими чудовими експлуатаційними показниками, як вологостійкість, міцність, швидкий монтаж, привабливий зовнішній вигляд і простий догляд. Які ж ще види підвісних стель є?

Оригинальный AirPods купить Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день, Вы можете прямо сейчас!

З гіпсокартону і рейкові

Гіпсокартон - це теж популярний вид, що дозволяє додати стелі будь-яку форму! Саме цей матеріал використовують там, де важливо виконати стелю в оригінальній, витонченої і неповторній формі. Вони так само можуть похапали прекрасними показниками, до того ж можна окремо взяти вогнестійкий, вологостійкий або комбінований гіпсокартон.

Що ж стосується рейкового підвісної стелі, то він виглядає дуже ефектно і незвично. Його монтують з матеріалу, схожого на вагонку, тільки ось зроблений він з металу, а точніше, з легкого і міцного алюмінію. Найчастіше використовується рейковий стелю хромований, мідний або золотистий. Завдяки своїй дзеркальній поверхні, він дозволяє візуально робити простір ширше і простронее.

Касетний підвісна стеля

Це справжнісінькі решітки з наскрізними отворами. Вони так само виконуються в різних колірних рішеннях. Такі стелі найчастіше можна бачити в торгових центрах, магазинах, офісних приміщеннях. Вони дозволяють створити сучасний, лаконічний і стильний інтер'єр при цьому не витрачаючи на матеріал. До того ж, касетний підвісна стеля завжди дасть доступ до необхідних інженерних комунікацій. Тому такі підвісні стелі оптом воліють закуповувати при будівництві офісних центрів.

Плитковий підвісна стеля

А це всім відомий підвісна стеля, який, мабуть, з'явився найпершим. Це ті ж плитки з пінопласту, як старого, так і нового дизайну. Тільки сьогодні їх виконують і з інших матеріалів. Тут існує такий багатий асортимент квітів, фактур і малюнків, що можна втілити в життя саму божевільну фантазію. Головна перевага плиткового стелі полягає в тому, що якщо і буде пошкодження, то можна замінити одну або пару плиток, а не всю поверхню цілком!

Похожие страницы: