ПЕРЕГОРОДКИ В ПРИМІЩЕННІ

З кожним роком все стрімкіше змінюється наше життя, пред'являючи нові вимоги і пропонуючи вирішувати чергові проблеми. І однією з таких проблем стає потреба в переробці власного житла з метою пристосувати його до нових реалій. Виникає бажання перепланування квартири за допомогою зведення міжкімнатних перегородок. Найчастіше воно з'являється після новосілля у знову придбаній квартирі, але іноді змінити навколишній нас простір хочеться і тим, хто мешкає в цьому будинку вже не один рік. Причиною може бути народження дитини і необхідність обладнати дитячу кімнату або ж, навпаки, відселення дітей, охочих жити окремо від батьків. Так чи інакше, але виникає потреба змінити місце проживання за допомогою споруди перегородок.

Вы можете купить квартиру на Кипре по самой отличной цене.

Види міжкімнатних перегородок і використовуються для їх створення матеріали

Сучасна дійсність передбачає, що перегородки для внутрішніх приміщень можуть бути двох видів: розсувні, іноді звані ширмами, і капітальні. Для створення розсувних перегородок застосовуються такі матеріали:

бамбук;

деревина;

ДСП;

шкіра;

метал (в основному, алюміній);

пластмаси;

Скло.

Однак розсувні перегородки не завжди можуть виконувати функції капітальних перегородок, тому останнім в більшості випадків віддається перевага. Прийнято капітальні перегородки поділяти на два типи:

прозорі, що складаються з каркаса, з вставленим в нього склом;

глухі, які також можуть складатися з каркаса з встановленими в нього наступними непрозорими матеріалами:

алюмінієвими конструкціями;

гіпсокартоном;

ДСП або МДФ;

панелями ПВХ;

фанерою і т.д.

Найбільш затребувані конструкції перегородок в приміщенні

Більшість бажаючих перетворити своє житлове приміщення вибирають варіант споруди капітальних перегородок з наступних матеріалів:

гіпсокартону;

цегли;

піноблоків;

пінобетону.

Однак, статистика переконливо демонструє переважання замовлень на спорудження перегородки усередині приміщення з гіпсокартонних плит. Причому цей матеріал кращий не тільки для установки перегородок в житлових приміщеннях. З гіпсокартону воліють споруджувати перегородки для офісних приміщень , перегородки для складських приміщень, а також перегородки торгових приміщень. Спорудження перегородок з гіпсокартону займає мінімум часу, якщо проводиться професіоналами, і коштує відносно недорого.

Переваги використання гіпсокартону для перегородок в приміщенні

Навіть короткий перелік переваг використання гіпсокартону доводить, що він є найбільш прийнятним матеріалом для створення капітальних перегородок в приміщенні:

застосування гіпсокартону дозволяє втілювати в життя будь-які, самі цікаві дизайнерські ідеї;

створення перегородок з гіпсокартону допомагає отримувати абсолютно гладку поверхню без застосування будь-яких оздоблювальних матеріалів;

установка перегородок в приміщенні з гіпсокартону може поєднуватися зі створенням арок, ніш або колон, отримуючи при цьому значну економію матеріальних засобів;

при бажанні поверхню перегородки можна фарбувати і обклеювати шпалерами;

вологостійкі листи гіпсокартону дозволяють створювати перегородки у вологих приміщеннях;

Особливим якістю гіпсокартону є його відмінна опірність займання на відміну від більшості матеріалів, використовуваних для створення розсувних конструкцій перегородок.

Похожие страницы: