Послідовність капітального ремонту квартири

Ремонт квартири можна розділити на два етапи: капітальний і естетичний. Другий вид ремонту використовується для оновлення інтер'єру, заміни меблів і декоративних елементів. А ось з капітальним ремонтом справи йдуть куди складніше, тут доведеться почати все з нуля, в тому числі, і прокладанням комунікацій. Це трудомісткий і дорогий тип ремонту.

Сегодня наиболее оптимальным решением для исправления формы носа является пластическая операция носа - ринопластика. Благодаря опытным хирургам, ринопластика киев позволяет устранить эстетические деффекты носа и сделать внешность намного красивее и привлекательнее.

Комунікації

Будь-який капітальний ремонт повинен початися з комунікацій, а це електрика, каналізація та водопровід. Якщо прокладання останніх двох можна здійснити своїми силами, то з електрикою доведеться запрошувати майстра. З каналізацією теж нічого складного немає, зараз виробляються легкі пластикові труби різного розміру, які збираються як дитячий конструктор.

Що стосується водопроводу, то тут доведеться вибирати між чотирма типами: металевий, мідний, з металлопласта і поліпропілену. Більшість покупців водопроводів надають перевагу останнім двом видам, які характеризуються як недорогі і довговічні.

Стіни
Після прокладання комунікацій можна сміливо приступити до решти ремонту. За правилами, спочатку займаються стінами, потім стелею, і врешті вирівнюють підлогу. Така послідовність дозволяє стінам сохнути, поки йде встановлення стелі, якщо це гіпсокартон або натяжна конструкція.

Стіни потрібно вирівнювати за допомогою сухої суміші. Раніше використовувався розчин з піску та цементу, але у нього був один істотний мінус, він не дозволяв стінам дихати. До речі, якщо є необхідність будувати перегородки, то краще їх спорудити з гіпсокартону, це досить швидко, і не потрібно буде витрачатися на штукатурку. Таку стіну можна побудувати за один день.

Стеля
Для облаштування стелі потрібно вибирати один з трьох видів покриття. Або це буде стеля з гіпсокартону, натяжна або просто можна вирівняти поверхню за допомогою штукатурки. Що стосується першого варіанту, то тут можна зробити конструкцію з кількох рівнів, а між ними - монтувати натяжну стелю. У кожному разі, для облаштування стелі існують безліч способів.

Підлога
Щоб укладати підлогове покриття, поверхню підлоги спочатку потрібно вирівняти. Це можна зробити за допомогою мокрої або сухої стяжки. В якості першого варіанту буде використовуватися розчин на основі цементу. До речі, на цьому етапі можна встановити і теплу підлогу, електричну або водяну. Що стосується сухої стяжки, то тут використовується дрібний керамзит, а зверху укладаються листи ГВЛ (гіпсоволокнистий лист).

Похожие страницы: