Приклади Каркасного Будівництва

подготовка опалубки для возведения ленточного фундамента из железобетона Будівництво каркаса будинку зведення фундаменту

 

Це було в Того ponâtno технічний директор Себе являє обрамлене будинок і як він побудований Давайте Розглянемо докладніше на прикладах приватного будівництва.Коментарі будуть короткі але достатні для розуміння технології будівництва.Інші тонкощі знають майстра плотницкого справи. До речі за каркасною технологією будуються не тільки дачі садові будиночки але і котеджі таунхауси та інші будови складних форм.Будівництво таунхаусів переважніше виробляти з металлопрофільних конструкцій.

 

Увага! Даний фотозвіт не є обов'язковим посібником з самостійному будівництву і викладений в якості ознайомлення з технологією каркасного домобудівництва.

 

Розміри будинку невеликі можливо було поставити свайно-гвинтовий фундамент або навіть розмістити залізобетонні блоки по периметру будинку а так само під несучі стіни з кроком 1-1, 5 метра. постройка опалубки из досок, связывание арматуры Легка конструкція каркасного будинку цілком б дозволила зробити простий і дешевший фундамент.Але господар пан не пошкодував коштів на облаштування стрічкового фундаменту.
На фото вирита траншея по периметру і по середині будинку. Так як фундамент повинен виступати над землею, то для утримання заливається розчину бетону сколочується щити під опалубку з дощок.Щоб уникнути витоків всередині щити гідроізолюють руберойдом.

 

арматура для фундамента, крепление армирующих прутов для ленточного фундамента До речі. Перед будівництвом будинку продумайте де у Вас буде проходити каналізаційна труба а де піде подача води в будинок.Заздалегідь викопайте вузьку траншею під каналізаційну трубу наприклад, по ширині рівний ширині лопати бажано нижче глибини промерзання (від 80 см і глибше).

 

Сталева арматура підвищує міцність бетону. Кутове з'єднання арматури. Три пояси сталевих прутів внизу і зверху.Прути кріпляться за допомогою дроту. За нормативами сталева арматура повинна бути в бетоні на відстані не менше 2-х см від краю бетону.

 

Арматуру можна в'язати одному. Або зварювати але це довше і не означає що надійніше.
На цій фото видно висновок труби каналізації рудого кольору а так само металевої труби для подачі води.

 

Будівництво опалубки з дерев'яних щитів добігає кінця.

 

Будівництво каркасного будинку: зведення фундаменту, 2>

Власникам юридичних адрес оренда офісу Павелецька.Оренда офісу в Москві.

Возможно, вам понравится:

Для фундаментної плити В язка
Для фундаментної плити В'язка

Похожие страницы: