Проекти будинки з дерева, традиції і сучасність

Проекти дерев'яного будинку, які ви напевно бачили і на нашому сайті, і на інших ресурсах, вражають своєю різноманітністю. З дерева будується житло як економ-класу, так і елітні котеджі. На вартість дерев'яних будівель впливає безліч чинників. Головний з яких - якість і тип використовуваного матеріалу. Так, найбільш дорогими будуть проекти дерев'яного будинку, в яких в якості будівельного матеріалу використовується товсте оциліндровану колоду. Елітні котеджі зводяться з колод товщиною до півметра. Це справжні терема, в декілька поверхів. Вони теплі і міцні. Будинки з таких колод простоять до ста років і будуть зберігати тепло і затишок. Однак у більшості випадків споживачам пропонуються більш доступні проекти дерев'яного будинку - з бруса, або колод товщиною до 25 сантиметрів.

Традиції і сучасність

У нашій країні дерев'яне зодчество завжди було актуально. Велика кількість лісів і доступність будівельних матеріалів дозволяли нашим предкам зводити справжні шедеври з колод. І в наш час майстри продовжують традиції російських архітекторів. З оциліндрованих колод зводяться лазні, дачні будиночки, житлові котеджі. Проекти дерев'яного будинку можуть розроблятися в індивідуальному порядку, або бути типовими. Стандартний типовий будинок з колод - це одноповерхова будівля, що має прямокутну форму. Однак з дерева можна будувати і незвичайні за формою котеджі. Майстри можуть звести башточки з колод, мансарди. За містом такі будинки виглядають особливо актуально. Вони вписуються в навколишню природу, стають з нею єдиним цілим.

Відзначимо, що розробка проектів дерев'яного будинку - це процес, що вимагає особливого досвіду від інженера. Дерево - це специфічний будівельний матеріал, позитивні властивості якого виявляться лише в тому випадку, якщо при будівництві не буде допущено помилок. Таким чином, пропонуємо Вам ознакомітьтся з готовими проектами на нашому сайті, адже при укладенні договору на будівництво, проект Ви отримуєте безкоштовно!

Похожие страницы: