Що важливо враховувати при бюджетному ремонті квартири?

Запам'ятайте, що сучасний бюджетний ремонт - це не спроби за копійки отримати результат, який буде радувати око. Бюджетний ремонт це:

Желаете Эротик массаж, обращайтесь за услугой к лучшим массажисткам нашего салона.

Грамотний прорахунок. При складанні кошторису ви повинні заздалегідь розрахувати вартість ремонту, суму, на яку ви хочете зробити оновлення. Врахувати всі можливі матеріали, витратні матеріали, інструменти та обладнання. Визначивши кошторис, ви зможете контролювати витрати, десь заощадити, якщо раптом у вас залишаються надлишки будматеріалу або ви вирішите позичити обладнання, інструменти. Вивільнені кошти можна витратити на більш якісні будівельні матеріали. Точний облік допоможе не вийти з кошторису, отже, заощадите додаткові гроші.

Бюджетний ремонт однокімнатної квартири або багатокімнатного житла - це грамотна оцінка того, в якому стані знаходиться житло. Наприклад, якщо у вас криві стіни, або на них є тріщини, вам навряд чи допоможе забарвлення або обклеювання шпалерами. Доведеться купити штукатурку, вирівняти стіни, заґрунтувати. Тільки після цього клеїти шпалери чи фарбувати. Те ж саме стосується статі, якщо він нерівний, на ньому лежить розбита паркетна дошка, недостатньо укласти лінолеум. Це твердження стосується комунікацій, стелі і так далі. Тільки грамотна оцінка допоможе вам уникнути зайвих витрат і "порожній" роботи. Бюджетний ремонт квартири в новобудові - це окрема історія, тут багато що залежить від того, в якому стані ви взяли квартиру. Якщо виконаний капремонт, то ви витратите мінімум часу і коштів. Якщо ж в квартирі є не надто рівні стелі.

Ремонт квартири власноруч - це ваш особистий час, іноді навіть найпростіші роботи затягуються на роки. Всі сильно ускладниться, якщо у вас немає ніякого досвіду проведення ремонтних робіт. При цьому варто пам'ятати, нехай це і бюджетний ремонт, але він повинен бути зроблений якісно, щоб шпалери не відвалилися згодом, стать не почав скрипіти, а побілка обвалюватися. В іншому випадку всі праці виявляться марними, і ремонт вже ніколи не закінчиться.

Моніторинг цін. Вам не треба зробити ремонт за тиждень, ще є час? Тоді економте на будівельних матеріалах, купуючи їх за знижками або в період акцій. Багато магазинів проводять різні акції і дисконтні заходи, реалізуючи окремі групи будівельних зниженими цінами. Купуючи недорогі будматеріали, ви можете заощадити, а на зекономлені гроші купити щось потрібне. Крім того, враховуйте вартість доставки будматеріалів, від обсягу часто залежить ціна доставки, краще відразу все порахувати, купити будматеріали по максимуму, отримавши безкоштовну доставку в подарунок.

Не економте на загальнонебезпечним комунікаціях. Бюджетний експрес-ремонт - це не економія абсолютно на всьому, і вже тим більше не економія на підключенні газових комунікацій і монтажі електрики. Якщо вам необхідно переустраивать комунікації, то обов'язково залучайте професіоналів. Самоуправство при перебудові газових, електромереж може привести до трагедії.


Переглянути нові колекції фотошпалер від Miray.

Похожие страницы: