Існує безліч переваг зведення каркасного будинку

Існує безліч переваг зведення каркасного будинку. Основними з яких є невелика вартість і низькі терміни зведення будинку по каркасної технології. Саме з цієї причини даний вид будівництва доступний самим великим верствам населення.
Простота і довговічність

Розглянемо інші достоїнства каркасних будинків.

Почнемо з того, що внутрішню обробку каркасного будинку можливо здійснювати безпосередньо відразу після його зведення, оскільки у даних будинків немає необхідності в усадки. Крім цього, будинки виконані за каркасною технологією можна залишати без опалення в зимовий час року, не побоюючись за стан обробки усередині будинку. Що дозволяє істотно заощадити, якщо ви плануєте користуватися будинком тільки в літній період.

За рахунок спеціальної обробки каркаса, а також його прихованого розміщення, досягається висока довговічність конструкції будинку. А завдяки застосуванню сучасних теплоізоляційних матеріалів, будинки побудовані за каркасною технологією володіють більш низькою вартістю в порівнянні з будинками, що володіють подібними теплотехнічними характеристиками.

Різноманітність в обробці і оформленні

Каркасний будинок, зведений для різних замовників по одному і тому ж проекту, може виглядати зовсім по різному, все залежить лише від уподобань та можливостей кожного з них.

Зважаючи малої ваги, оптимальним фундаментом для каркасного будинку є стовпчастий монолітний стрічково-полегшений. І хоч такі конструкції і розраховані на малу вагу, вони без праці можуть витримати наявність у будинку різних печей і камінів.

Простір усередині стін будинку заповнюють утеплювачем. Для оздоблення фасаду каркасного будинку найбільш широко використовують такі матеріали, як цегла, сайдинг, забарвлення, а також фасадна штукатурка і плитки, що імітує кладку з натурального каменю.

Для запобігання шуму і протягів - підлоги, перекриття, а також міжкімнатні перегородки виробляються з каркасних панелей з вбудованим утеплювачем. Сама система утеплення, а також товщина стінки, залежно від територіального знаходження будинку і його призначення, розраховуються індивідуально.

Будинки побудовані за каркасною технологією можна обладнати різними видами опалювальних і димохідних систем, таких як печі, каміни і керамічні димоходи. Основа стін каркасного будинку являє собою складається з горизонтальних обв'язок і обрізної дошки дерев'яний каркас. Для внутрішньої обробки будинку застосовуються такі матеріали, як ЦСП, ОСП, гіпсокартон, фанера ФК, вагонка і ламінована фанера. Для обробки даху каркасних будинків застосовуються самі різні типи покрівлі, серед яких: скатна, м'яка і плоска покрівля, а також гнучка і натуральна черепиця, металочерепиця, ондулін і оцинкований лист.

Похожие страницы: