Тепла підлога в будинку

Як нам відомо, перекриття дерев'яних будинків не особливо дозволяють використовувати велику і важку масу бетонних стяжок. Не має значення, з чого збудований ваш будинок, з бруса, або ж ваш будинок з оциліндрованих колод - тепла підлога буде такому житлу тільки плюсом. Одним з головних складових в хорошому монтажі теплої підлоги в дерев'яному будинку є добірка кваліфікованих фахівців. Якщо ж ви, все-таки, зважилися самостійно виконати монтаж теплої підлоги, то радимо вам дотримуватися наступних рекомендацій.

ТЕПЛИЙ ПОЛ СВОЇМИ РУКАМИ

У будинку з бруса при монтажі теплої підлоги бруси товщиною в 3-4 см. Закріплюються на чорновій підлозі, на відстані один від одного від 30 до 40 см. Для повітряного прошарку прокладають будь теплоизолятор шириною в 30 мм. Зверху на ізолятор кладуть шар ламінованої фольги, можна замінити оцинкованої сіткою. Припуск на бруски повинен становити не менше 1-1,5 см.

Далі укладають нагрівальний кабель. Лягає він на дно повітряної подушки і прокладається паралельно брусків. Необхідно залишити просвіт між кабелем і брусами в 10 мм. На опорних брусках кріпиться кабель монтажною стрічкою, або ж хомутиками на сітці. У місцях, де кабель перетинається з брусами, виконуються пропили шириною в 3 см. Для теплоізоляції. На брусок під кабель в гнізді пропила підкладається металева фольга. До вашого відома, питома потужність всієї обігрівальної системи ні в якому разі не повинна бути 130 Вт / м2, а потужність самого кабелю нагрівання -17 Вт / м.

Наступний етап, це покривання брусків чистовим підлогою. Для цих цілей добре використовувати паркетну дошку, шпунтовану статеву дошку з твердих порід дерева. Також можна використовувати багатошарову фанеру з подальшою укладкою на неї ламінату. Виберіть найбільш підходяще вам статеве покриття, яке тепла підлога в будинку з брусабудет гармоніювати з вашим будинком з бруса. Майте на увазі, на товщину підлоги з м'яких порід дерева доводиться не більше 22 мм, а твердих порід - не більш 24 мм.

Далі, на чистовій підлозі будинку з бруса виконуємо вентиляційні просвіти певного перерізу. Вони розраховуються виходячи із загальної площі чистового статі, і розподіляються таким чином - по 70 кв. сантиметрів отворів на кожні 10 кв. метрів підлоги. Зверніть свою увагу на те, що теплоізоляційний міжповерховий шар підвищує ККД в системі опалення всього будинку до 95%.

Для управління подачі тепла використовують спеціальні електронні термостати. Вони автоматично регулюють температуру повітряної подушки і обмежують її до 40 градусів.

Тепла підлога своїми руками зібрати в будинку з бруса не так вже й складно, однак якщо ви не впевнені у своїх силах, викличте фахівців.

Похожие страницы: