У Криму побудують овочесховища

У Криму побудують овочесховища

У Роздольненському районі планують побудувати молочно-товарну ферму і овочесховища. Про це повідомив заступник голови районної адміністрації. На думку Глави Криму, на півострові є умови для забезпечення щорічного врожаю зернових культур на рівні показників 1990 року.

Будівництво молочно-товарної ферми на 1000 голів планує одна з бызнес струтур. За словами голови адміністрації, на сьогоднішній день в регіоні працює тільки одне господарство, де міститься 500 корів. Через відсутність сировини «Роздольненський маслоробний завод» не може працювати на повну потужність. «Завод при завантаженні в 200 тонн переробляє одну тонну молока навіть не в зміну, а в тиждень. І те, збирають його по всьому району», - поскаржився чиновник і додав, що аграрії, які займаються виробництвом м'яса і молока, можуть розраховувати на дотації.

Овочесховища в районі планують створити два підприємства, а довірити будівництво львівській компанії ТБС. Овочесховища-ангари від ТБС завжди славились якісними технічними характеристиками, а сама будівельна компанія виконувала взяті на себе зобовязання з будівництва завжди вчасно. Як повідомили представники ТБС, металоконструкції для овочесховища будуть доставлені з матерікової частини України. Як зазначив голова району, зараз подібних об'єктів в районі немає, так як «все виробництво, що існувало в радянські часи, розвалилося, не витримавши конкуренції з великими агрохолдингами України».

Інвестпропозиції вже передані в Міністерство сільського господарства РК.

Спроектувати і побудувати овочесховище або холодильну камеру - один з найперспективніших напрямків будівництва в Україні, тому будівництво таких обєктів довіряють лише перевіреним і надійним компаніям.

Похожие страницы: