Утеплення фасаду котеджу

Якщо ви вже цієї зими хочете жити в затишному будинку і платити набагато менше за електроенергію або газ, необхідні для обігріву будинку, тоді варто поквапитися. Осінь ще дає вам шанс встигнути це зробити до настання холодів.

Профессиональное Утепление фасадов Киев по лучшей цене.

Ціни на енергоносії постійно зростають. Експерти сходяться на думці, що ця тенденція буде продовжуватися. З погано або взагалі не утепленого котеджу йде близько 40% тепла. З метою економії енергії просто необхідно інвестувати фінанси на утеплення фасаду котеджу або заміського будинку.

Для утеплення вашого будинку можна застосувати як мінераловатну систему утеплення фасаду (МВС) так і пенополистирольную систему утеплення фасаду (ППС). Це, так звані, системи утеплення фасадів мокрого типу . Найчастіше власники котеджів вибирають пінополістирол як енергозберігаючого матеріалу через його меншу вартість. Дуже важливо правильно вибрати виробника теплоізоляційного матеріалу. На минплиту або пінополістирол фасадний у виробника повинен бути сертифікат і Технічне свідоцтво Міністерства регіонального розвитку.

Дуже важливо для всіх систем утеплення фасадів мокрого типу не порушити технологію самого процесу виробництва робіт. Неприпустимо проведення робіт з утеплення фасаду мокрого типу при температурі навколишнього повітря нижче 5 градусів. Дуже важливо дотримати нормативні витрати клею для створення базового шару і декоративної штукатурки для створення фінішного покриття . Багато підрядники з метою економії при використанні мінеральних матеріалів ( сухі суміші ) використовують на 50% менше нормативного витрати і в результаті отримують не товстошарова систему утеплення (обов'язкову при застосуванні сухих сумішей), а тонкошарову як при застосуванні полімерних фасадних матеріалів . Зовні відрізнити складно, шар мінеральних матеріалів тонкий, міцність і надійність такої системи утеплення дуже низькі. Уже через рік експлуатації можливі великі проблеми у вигляді тріщин і відшарувань. Слідкуйте за дотриманням норм витрати матеріалу.

Похожие страницы: