Від чого залежить надійність будинку

Той факт, що будівництво каркасних будинків під ключ - це доступно, швидко, надійно і красиво, не може не радувати. Але всі ці позитивні характеристики можу зійти нанівець, якщо підрядник, який будує вам будинок, забуде про деякі важливі речі.

Ищите где купить квартиру, Озерный Гай будет самым лучшим вариантом.

Звичайно, спеціальні мембрани, які не пропускають вітру і вологи, надійні утеплювачі є важливим нюансом в зведенні будинку. Але є ще основа будь-якої будівлі - це фундамент. Крім того, що він повинен бути надійним, цей елемент конструкції ще повинен і «дихати».

Обмін повітря в основі будинку

Під час зведення каркасних будинків найчастіше використовують стрічково-стовпчасті фундаменти або ж просто стрічкові. Підстава являє собою своєрідні контури, які замкнуті, цих елементів може бути кілька, все залежить від того, який розмір будинку, і від його конфігурації.

Для того, щоб фундамент прослужив довгі роки без втрати міцності, необхідно забезпечити йому хорошу вентиляцію. Це потрібно, перш за все, якщо необхідно, щоб в день закладин дому не виникали різні температури, а це може бути можливим, якщо поганий повітрообмін. А різниця температур - це прямий шлях до утворення вологи, в результаті чого з'являється конденсат, слідом за яким неминуче поява тріщин.

Попередити ці негативні події цілком можливо, якщо забезпечити фундамент технічної вентиляцією. Один з популярних способів організації повітрообміну - це установка відрізків труби. Це елемент замуровують в сени фундаменту в той час, коли він будується.

Жорстке перекриття - двотаврова балка

Також підрядник під час будівництва каркасних будинків не повинен забувати про те, що є ще один кит, на якому тримається надійне житло. Йдеться про жорсткі перекриттях.

Від матеріалу і його якості залежить те, наскільки міцним буде підлогу в будинку з каркаса. Тому потрібно брати до уваги те, що брус або дошка можуть деформуватися, а звідси - зміна форми статі, його зміщення.

Просто ідеальним рішенням можуть стати двотаврові балки. Головні їх характеристики:

висока несуча здатність;

відсутність не тільки вібрації, але і скрипу.

Звичайно, зведення кожного будинку вимагає індивідуального підходу. Тому будівельники підбирають оптимальний варіант кроку між балками в перекритті. Адже від цього рішення буде залежати те, наскільки комфортно і надійно людина буде відчувати себе в своєму будинку.

Сьогодні будинки за канадською технологією - це вдалі рішення тільки за умови кваліфікованого підходу до будівництва.

Похожие страницы: