​Відновлення фарбового покриття підвіконня

Кілька десятиліть тому підвіконня для житлових будинків виготовляли з бетону або дерева. Зазвичай ці підвіконня швидко псувалися, якщо за ними не стежили належним чином, а дерев'яні перетворювалися в трухляву облізлі досочку.

Але з іншого боку, якщо підвіконня фарбувати щороку, то він теж втрачає свою красу. На ньому з'являються горбки від фарби, що робить його не дуже красивою.

Для цього існує простий спосіб відновлення підвіконня своїми силами, щоб оновити його естетичний вигляд і дати друге життя.

Доставка груза из Москвы в Магадан заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

підготовка поверхні

З якого матеріалу зроблений ваш підвіконня - великого значення не має. Реставрація починається з того, що його необхідно очистити від нерівностей і старого покриття за допомогою наждачки. При можливості видалити всю стару фарбу можна власноруч. На невеликі ямки уваги поки не звертайте. Дані роботи можна набагато швидше провести углошлифовальной машинкою, так як вона буде залишати при шліфуванні глибокі подряпини. А це краще позначиться на схоплюванні шпаклівки з поверхнею підвіконня.

шпаклювання

Шпаклювання - процес власне нескладний, але важливо правильно приготувати штукатурку. Готувати шпаклівку слід не на водній основі, а глибокопроникаючою грунтовці. Така шпаклівка практично не дряпається, погано зчищається наждачним папером і молоком її теж відбити складно. Вона порівняно швидко застигає, чого не скажеш про шпаклівці на воді. Головним завданням залишається шпаклювати таким чином, щоб позбутися від дрібних нерівностей. Після шпаклювання поверхню необхідно залишити на добу. Після висихання підвіконня і обробіть наждачним шкіркою - нічого страшного, якщо на поверхні залишаться невеликі шорсткості.

фарбування

Тепер приступаємо до останнього етапу робіт - фарбування. Фарбу для цього не розбавляють. Головна вимога при цьому - правильне її нанесення. Фарбу з банки потрібно ретельно перемішати і виливати на підвіконня рівномірним шаром. Вона сама розтечеться і прийме необхідну їй форму. Товщина фарби не повинна перевищувати 3 мм, інакше вона швидко стече з підвіконня. І якщо це трапиться фарбою, то якість поверхні на підвіконні і підлозі залишить бажати кращого. При рівномірному нанесенні помірно товстого шару виходить гладка рівна поверхня.

Похожие страницы: