Види сейфів за типом захисту

Сейфи - це металеві ящики або шафи зі складною системою замків, які служать для зберігання цінних речей: великих сум грошей, коштовностей, акцій та інших цінних паперів, важливих документів, зброї і т. д. Вони можуть бути вбудованими в стіну, встановленими на підлозі або вмонтованими в меблі. Забезпечуючи безпеку свого майна, кожна ділова людина одного разу приходить до висновку про необхідність купити сейф для дому або офісу.

Вы можете посмотреть ассортимент сейфов на нашем сайте, цены Вас приятно удивят.

Види сейфів за типом захисту

взломостойкие

Це сейфи з міцним, нерідко подвійним або потрійним корпусом зі спеціальних високоміцних сортів сталі і композитних матеріалів. Замки мають складну конструкцію і різними пристосуваннями для захисту від злому.

вогнестійкі

Сейфи вогнестійкі забезпечують захист від вогню збережених всередині цінностей і маркуються буквами Б (температура всередині не вище 170 ° C), Д (внутрішня температура нижче 120 ° C) або ДІС (температура не перевищує 50 ° C).

Види сейфів по призначенню

Сейфи офісні зазвичай мають великі розміри і призначаються для зберігання найбільш важливої документації. Внутрішні полиці і ящики виконуються за розміром папок з документами. Будинки використовуються, як правило, вироби невеликого розміру, де зберігають досить великі суми грошей і ювелірні прикраси.

Меблеві сейфи призначені для вбудовування в меблі і мають порівняно невеликі розміри. Їх ще називають готельними, так як вони часто встановлюються в готельних номерах, щоб постояльці могли зберігати там свої цінні речі.

Сейфи для зброї призначені для зберігання зброї і патронів. Законодавство прямо встановлює, що кожен власник зобов'язаний купити сейф для зберігання зброї, мисливського, особистого або будь-якого іншого.

Похожие страницы: