Використання профільних підвісних світильників

У деяких випадках при влаштуванні освітлювальної системи в приміщенні просто немає відповідного місця для закріплення лінійної конструкції, наприклад, світлодіодним стрічки. Така ситуація може виникнути, якщо відсутнє бажання переробляти ремонт або в приміщенні недостатньо вільних поверхонь. У цьому випадку доцільно використовувати підвісний профіль, який призначений спеціально для монтажу лід стрічок. Іноді такий виріб застосовують для створення унікальної дизайнерської системи освітлення.

Купить линейный светильник в алюминиевом профиле вы можете на нашем сайте по выгодной цене.

Підвісна профіль для світлодіодної стрічки володіє ключовою перевагою - він має зовсім невеликий майданчик для кріплення, а також він не вбудовується ні в яку поверхню, йому не потрібно механічна фіксація. Виріб підвішують прямо до стельової поверхні з використанням спеціальних тросів або канатиков. Таке «технічне» рішення виглядає дійсно оригінально, а головне - вимагає мінімальних тимчасових і фінансових витрат.

Найбільш затребуваним є підвісний алюмінієвий профіль. Вибір такого матеріалу не випадковий. Алюміній відмінно відводить тепло, володіє достатнім ступенем міцності і при цьому він має мінімальну вагу. Підвісна профіль в стандартному виконанні укомплектований захисним екраном. Зверніть увагу: його форма може бути майже круглою. Такі моделі виглядають незвично і нестандартно. Втім, також можна придбати і плоскі вироби, що мають «П-подібний» профіль.

Варіанти використання профільних підвісних світильників

Профільні системи освітлення, виконані із застосуванням світлодіодних стрічок, традиційно використовують для благоустрою:

кухонь;

зон відпочинку;

гардеробних.

Також у багатьох випадках зручно використання профільних світлодіодних світильників в приміщеннях великої площі з високими стелями. Наприклад, це можуть бути офіси або торгові об'єкти. Слід зазначити, якими основними перевагами володіють профільні світильники:

профільний підвісний світильник максимально зручний в монтажі;

пристрою не «з'їдають» вільного місця в приміщенні;

профільні системи освітлення можуть мати фактично будь-яку складність і конфігурацію;

профільні світильники вдало вписуються в інтер'єр житлових, а також торгових та офісних приміщень.

Похожие страницы: