Виробництво каркасних будинків

Виробництво каркасних будинків почалося ще в далекому середньовіччі. Але батьківщиною технології каркасних будиночків вважається Канада, хоча країні ... всього 150 років. Причина - в післявоєнному будівельному бумі в Північній Америці. Зараз там щорічно зводиться вже 1,5 млн таких об'єктів. Росія поки відстає, але це перспективний ринок з великим потенціалом зростання. Дешевизна, швидкість і якість - ось складові успіху цього методу.

Вам необходима морилка дуб, у нас Вы можете купить по выгодной цене.

Виробництво матеріалів
Виготовлення каркасних будинків під ключ починається з підбору деревини та відбракування некондиції. Потім - камерна сушка. На сучасному станочном парку ми виробляємо комплектуючі відповідно до ГОСТу по перетину, лінійними розмірами і кутах. На виході - отримуємо калібрований будматеріал, який забезпечує жорсткість конструкції і щільне прилягання складових частин.

Ціна виробництва каркасних будинків може варіюватися, залежно від ступеня обробки антисептиками і антипіренами - протигрибковими і протипожежними складами.

Будівництво
Фундамент: стовпчастий або свайно-гвинтовий. У першому випадку в землі робляться отвори, встановлюються і цементуються азбестові стовпи. У другому в грунт вгвинчуються палі і заливаються бетонним ростверком. Цей варіант краще підійде для складних, рухливих грунтів;
На наступному етапі виготовлення каркасних будинків під ключ робиться гідроізоляція опор фундаменту і монтується подвійна обв'язка з бруса 100х150 або 150х150, в залежності від типу комплектації; До основи кріпляться лаги і настилається чорнова підлога;
Спочатку монтуються кутові стійки, потім проміжні з укосинами;
Укладається брус верхньої обв'язки з стельовими балками;
Збирається кроквяна система і покрівля з ухилом від 30 до 45 градусів.


Утеплення, пароізоляція, гідроізоляція

Останній етап виробництва і будівництва каркасних будинків включає утеплення, ізоляцію і обробку:

Утеплення. Простір між стійками заповнюється мінеральною ватою - в стандартному виконанні 50 мм.
Цим пояснюється низька ціна будівництва каркасного будинку під ключ. В якості додаткової послуги товщину утеплювача можна збільшити до 100 або 150 мм.
Пароізоляція. Виконується зсередини. Матеріал - ˮІзоспанˮ класу В.
Гідроізоляція. Стіни зовні покриваються дифузійної мембранної - ˮІзоспанˮ класу А.
Оздоблення. Набивається обрешетка і вагонка.

Похожие страницы: