Як скласти кошторис на ремонт: 7 простих кроків

Визначте обсяг робіт

Визначтеся, якого типу ремонт ви збираєтеся робити - капітальний, косметичний або реконструкцію. Потім складіть перелік робіт, які потрібно зробити. Якщо вирішили скласти кошторис самостійно, доведеться вивчити технологію будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт, зрозуміти, як змінюються труби, проводка і розетки.

На сайте tradicia.kiev.ua/ru/conditions/actions/ вас ждут акции на покупку квартиры в новостройке.

Дізнайтеся серію вдома, розберіться, з чого зроблені стіни і перекриття, де проходять дроти і труби. Ці відомості допоможуть вам уточнити список робіт.

Проведіть інвентаризацію

Вивчіть комору, полки в гаражі і на балконі, щоб зрозуміти, які будматеріали та інструменти у вас вже є. Паралельно складайте список необхідних для ремонту матеріалів та інструментів, які потрібно докупити .

Не забудьте опитати друзів і родичів - раптом у них залишилися шпалери і фарба після ремонту. А ось на інструментах не економте: хороші валики, рівне правило і гострі шпателі допоможуть прискорити ремонт.

Розподіліть обов'язки

Розмежуйте в списку ремонтних справ ті роботи, які можете виконати самостійно. Всі залишилися пункти - ваші запити для моніторингу цін на послуги. З'ясуйте середню вартість ремонтних робіт і складіть список підрядників за рекомендаціями друзів.

Довірте професіоналам прокладку комунікацій, демонтаж старих і зведення нових перегородок, заміну вікон та дверей. При бажанні можна взяти на себе нескладні оздоблювальні роботи: фарбування стель або поклейку шпалер.

Дізнайтеся ціни на будматеріали

Фарбу, паркетну дошку і шпалери можна купити не тільки в будівельних гіпермаркетах. Використовуйте знижкові сервіси, магазини постійного розпродажу.

Складаючи кошторис на матеріали, ще раз звіртеся зі списком робіт. Щоб пофарбувати стіну, потрібна не тільки фарба, але ще і грунтовка, а іноді і антисептик.

Розрахуйте витрата матеріалів

Зазвичай норма витрати будівельного матеріалу вказується виробником на упаковці і є в описі товару в інтернет-магазині.

Можна знайти в інтернеті таблиці з розрахунку витрати популярних будматеріалів. Після того, як ви запишете всі отримані результати, додайте до кожного пункту ще 15% - щоб закупити необхідний запас матеріалів .

Деякі матеріали не можна закуповувати про запас - в першу чергу сухі суміші. Термін придатності у штукатурки, шпаклівки, грунтовок і деяких лакофарбових матеріалів невеликий, так що обов'язково враховуйте час початку ремонту і терміни його проведення.

І вартість меблів

Додайте до списку світильники, предмети меблів, техніку і важливі деталі (від вимикачів і розеток до гачків для рушників).

Внесіть до складання загального кошторису в проект потрібні предмети меблів, світильники та декор із зазначенням габаритів, технічних характеристик, квітів і фактур. І, звичайно ж, вартості. Може виявитися, що шафи і світильники потрібні зовсім інші, і роботи по обробці простору навколо них - теж.

Заплануйте бюджет на форс-мажор

Просто помножте суму бюджету на 1,5. І додайте ці гроші в список ваших витрат - з ідеальною точністю розрахувати витрати не вийде. Крім того, завжди можливий форс-мажор (супутні витрати, подорожчання матеріалів і послуг, упущені при плануванні витрати).

Розрахуйте і ваш час. Тривалість ремонту повинна відповідати початковим планам - інакше вам доведеться заплатити за нього більше.

Похожие страницы: