Як утеплити стіни пінопластом своїми руками

Напевно, кожен з нас знає, що найбільше щастя - це мати великий і теплий будинок з бруса, якому не страшні ніякі лютневі завірюхи і морози. Одне з найважливіших завдань розумного господаря будинку це створити максимальний затишок в приміщенні. Саме для цього і необхідно утеплення стін, адже як приємно з зимової прогулянки повернутися в теплу і комфортну квартиру. У цій статті ви дізнаєтеся, як реалізувати утеплення стін за допомогою пінопласту своїми руками, без особливих матеріальних витрат.

Якщо ви маєте окремий котедж або приватний будинок за містом, то найкраще буде, якщо ви для утеплення будете використовувати плити з полістиролу або пінопластові. Так само, важливо відзначити, що утеплити будинок зовні набагато легше, ніж зсередини, тому, для підтримки оптимально температурного режиму в приміщенні часто використовують пінопласт. Утеплення стін цим матеріалом не вимагає практично ніяких складних будівельних знань і навичок, тому проробити такі роботи зможе абсолютно будь-який.

Технологія виробництва робіт

Важливо знати, що на самому першому, підготовчому, етапі, відбувається очищення і підготовка стін будівлі. У тому випадку, якщо поверхні стін не мають видимих тріщин і зазорів, тоді можна просто очистити стару фарбу і прогрунтувати, використовуючи при цьому будь-який спеціальний склад.

Не менш важливий і грамотний вибір матеріалів, до якого необхідно підходити дуже відповідально. Враховуйте різні варіанти при виборі клею, догляньте той, який підходить вам і по доступності і по функціональності. Дуже широко поширений в таких роботах плитковий клей Ceresit CM 11. Так само, розгляньте кілька варіантів пінопластового покриття. Зазвичай їх види залежать безпосередньо від того, який тип біля стін, що підлягають покриттю. Ви можете уточнити всю інформацію вже в магазині, при виборі матеріалів.

Далі, після всіх проведених робіт, необхідно приступати до процесу обклеювання стін пінопластом. Дотримання всіх тонкощів і правил, забезпечить вам безпеку при висотних роботах, якщо ви вирішили утеплити квартиру, яка знаходиться на одному з поверхів висотного будинку. В іншому, можна сказати, що процес утеплення стін своїми руками за допомогою пінопласту не зажадає особливих зусиль, навичок і знань.

Для початку, необхідно нанести клей за допомогою спеціального плиткового зубчастого шпателя, потім його слід розрівняти на поверхні і пенопластовую плиту міцно притиснути до стіни. Через якийсь час можна кожну плиту додатково прикріпити до стіни дюбелями.

Так само важливо приклеєний пінопласт прошпаклевать після проведених робіт. Створення рівній поверхні - це запорука того, що фасад будівлі буде виглядати привабливо, тому покриття можна прошпаклевать кілька разів поспіль.

Похожие страницы: