ЯК ВИБРАТИ ВОДЯНИЙ ПОЛОТЕНЦЕСУШИТЕЛЬ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Канули в літа чавунні радіатори в наших ванних кімнатах, їм на заміну прийшли сучасні, стильні та якісні рушникосушки або «дизайн-радіатори» . При бажанні або необхідності замінити чавунний радіатор або просто додати такий функціональний елемент, як полотенцесушитель, для початку потрібно відповісти на питання, як вибрати полотенцесушитель водяний для ванної кімнати.

Прекрасным выбором будет полотенцесушитель Terma, который прослужит долгие годы и будет хорошим декором в вашей ванной комнате.

Таким питанням задаються багато, тому вкажемо на основні критерії за якими повинен здійснюватися вибір водяних полотенцесушителей. Так основними факторами вибору полотенцесушителя водяного є: матеріал, дизайн і вартість.

матеріал

Перед тим, як вибрати полотенцесушитель для ванної , особливу увагу варто приділити матеріалу, з якого він виготовлений. Так, основою всіх водяних полотенцесушителей є труба з нержавіючої сталі. Виділяються два типи водяних полотенцесушителей:

Безшовні, які ще називаються «цільнотянуті»;

Зварні, виготовлені з нержавіючих труб за допомогою зварювальної технології.

Важливу роль відіграє товщина стінок і діаметр труб, що безпосередньо впливає і на вартість виробу. У низькій ціновій категорії полотенцесушителей використовується труба 3/4 "(24 мм) товщиною 1,5 мм, до середньої цінової категорії відносяться водяні рушникосушки з 1-дюймових (32 мм) труб, 1,5-2 мм в товщину. Найбільш дорогі рушникосушки виконуються з потовщених труб 1 1/4 "товщиною 3 мм.

Отже, як вибрати полотенцесушитель водяний підходить саме Вам? Зварні рушникосушки не залежно від товщини використовуваних при виготовленні труб більш уразливі в місцях зварного шва до електрокорозії (невеликі «блукаючі струми» характерні для централізованих систем опалення). Тому зварні моделі оптимальні для використання в автономних системах опалення.

З відкритим швом або цільнотянуті рушникосушки більш стійкі до корозії і з успіхом можуть застосовуватися як для підключення до системи централізованого гарячого водопостачання та опалення, так і в автономних системах.

Дизайн

Величезна різноманітність форм і кольорів полотенцесушителей можуть поставити покупця в скрутне становище. Як вибрати полотенцесушитель для ванної з величезного розмаїття моделей - питання досить актуальне. Тут варто зазначити, що класичними формами полотенцесушителей виступають змієподібні і «драбинка», мають же складнішу форму рушникосушки прийнято називати «дизайн-радіаторами». Хоча сьогодні грань між ними практично відсутні і поняття «полотенцесушитель» і «дизайн-радіатор» стали суміжними.

Досить популярні сьогодні водяні рушникосушки незвичайної, нестандартної форми, з додатковими елементами, як полки або вішалки, а також ступінчасті або з різнорівневими секціями.

Похожие страницы: