Як взяти кредит без помилок

Оформити кредит у банку зараз можна практично всім бажаючим, і часом для цього досить одного паспорта. Кредит, це дійсно зручний, а часом і єдиний спосіб вирішити ту чи іншу фінансову проблему. Але як правильно і без помилок взяти кредит в банку?

Як колектори порушили закон ви можете дізнатися на нашому сайті.

Найпростіший і вірний рада можна сформулювати у вигляді питання: "А чи потрібно брати кредит взагалі?" Може можна обійтися без настільки "необхідної" і бажаною покупки і не оформляти споживчий кредит, а почекати і накопичити самому гроші на покупку. Стриманий і позбавлений емоцій відповідь на це питання, часто вбереже вас від вчинку, що тягне за собою рішення більш складних завдань, пов'язаних з погашенням кредиту.

"Швидкий" кредит - найдорожчий кредит

Вираз "чим легше взяти кредит, тим важче його виплачувати" ємко і коротко характеризує основну помилку, що здійснюються при отриманні кредиту. Піддавшись впливу привабливою реклами та емоціям можна дійсно легко і швидко оформити кредит прямо в магазині, без надання "зайвих" довідок і документів. Згодом виявиться, що через таку кредит доводиться чимало платитимуть. І в цьому немає нічого дивного. Банки закладають всі ризики, пов'язані з "легким" кредитом в його процентну ставку і передбачають інші додаткові платежі по даному виду кредитування.

Зверніть увагуНабагато розумніше оформляти будь-який кредит в офісі банку, зібрати необхідні банком документи і підтвердити свою платоспроможність довідкою про доходи 2-ПДФО, в крайньому випадку,або іншим способом. Спеціально навчені фахівці кредитного відділу банку розрахують ваші фінансові можливості і нададуть кредит на максимально вигідних умовах. По-перше, на більш тривалий термін, а по-друге, обов'язково під менші відсотки по кредиту.

Перш ніж взяти кредит, розрахуйте свої можливості

Перш ніж зважитися взяти, навіть невеликий споживчий кредит , розрахуйте свої фінансові можливості. Щомісячні платежі за рахунками кредитного договору не повинні перевищувати 20% вашого доходу. Не варто нехтувати цією цифрою, оскільки за нею стоїть та частина витрат, від якої вам доведеться відмовитися.

Якщо ви отримуєте зарплату на банківську картку, ознайомитеся з умов кредитування "вашого" банку. Для клієнтів, що мають розрахункові рахунок, банківські вклади , а тим більше одержують зарплату на карту, банк може дати кредит на більш вигідних умовах. А головне, без "зайвих" запитань, не вимагаючи офіційних довідок про зарплату. В крайньому випадку, якщо сума кредиту досить велика, вам доведеться лише заповнити довідку про доходи за формою банку.

Повна ставка кредитування

У кредитних установах використовують багато професійних термінів, часом зрозумілих лише фахівцеві. Ось один з них - "ефективна ставка кредитування", яка по-новому тепер називається "повна ставка кредитування". Ефективна процентна ставка включає в себе не тільки відсотки по кредиту, але і різні комісії, що стягуються банком при оформленні та подальшому обслуговуванні кредиту.

Вам немає потреби, детально розбиратися в цьому понятті, але задати таке запитання менеджеру банку потрібно, щоб дізнатися, скільки ж за рік, з розбивкою по місяцях (бажано не в процентах, а в рублях) вам буде "коштувати" кредит. Тим більше, що в даний час банки зобов'язані вам надати такої інформації.

Користуйтеся простим радою, чим менше шрифт тексту, тим ретельніше потрібно вивчати його.

Зірочки, виноски, скобочки іноді містять дуже важливу інформацію. Обов'язково прочитайте ці виноски і додаткові пункти.

В одному з таких пунктів ви можете знайти інформацію про те, що за несучасний внесок накладається штраф і пеня за кожний прострочений день.

Ще більш цікавим вам здасться пункт, в якому буде написано, що повторний випадок затримки платежу передбачає штраф до 1000 рублів, і з кожним разом ця сума буде збільшуватися.

Спілкуючись з менеджером банку, не бійтеся опинитися в незручній ситуації "незнайки". Якщо ви чогось не розумієте, то це не привід соромитися питати. Адже ви не вчилися 5 років у фінансовій академії, і найголовніше, ви маєте повне право отримати докладну відповідь на будь-яке питання.

Похожие страницы: